יוסי מזרחי מונה למאמן בית"ר "גשם" ירושלים

9 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הסמל שלנו, והאיש למשימות מיוחדות החליט לקחת את הקבוצה הבוגרת ולהצעיד אותה להמשך העונה, ביחד עם גל כהן: "מחכה לנו עבודה קשה"
כותב: מערכת האתר

הוא היה שם באליפויות, היה שם בגביעים, כאוהד, שחקן, ומאמן. כמעט 7 חודשים לאחר המשחק האחרון בו אימן את קבוצת הבוגרים שלנו, הוא שוב כאן, עם כל הלב הבית"רי שלו. יוסי מזרחי מונה היום (חמישי) למאמנה של בית"ר "גשם" ירושלים עד סוף העונה ויעביר כבר מחר בבוקר את אימון הבכורה שלו. גל כהן יישאר ביחד עם המאמן הוותיק, בן ה-68.

מזרחי היה שם בכל צומת אפשרי עבור בית"ר. כשחקן רשם 371 הופעות במדי המועדון, היה שותף לאליפות ההיסטורית ב-1986/87, וזכה בעוד ארבעה גביעים בצהוב שחור. כמאמן הוא הצעיד את בית"ר לאליפות ב-2006/2007, והציל את הקבוצה לא פעם כשנקרא לדגל. מזרחי ימשיך להיות בקשר שוטף עם מחלקת הנוער, וימנה בימים הקרובים, ביחד עם יו"ר המועדון אלי אוחנה, מאמן חדש לקבוצת הנוער.

משחקו הראשון של מזרחי על הקווים יהיה ביום שני הקרוב, מול מכבי חיפה בסמי עופר. המאמן יגיע מחר (שישי) ויעביר את אימון הפתיחה שלו. מזרחי אמר לאחר המינוי: "זה לא סוד שהתלבטתי אם לקחת על עצמי את המשימה הזאת, אבל טובת בית"ר עומדת לפני הכל. מחכה לנו עבודה קשה, וביחד עם גל וכל המערכת לצידנו אני מאמין שנוציא את הקבוצה מהבוץ הזה. הרבה מאוד יהיה תלוי בשחקנים וביכולת של כולנו להתלכד סביב המועדון".

יו"ר המועדון, אלי אוחנה הוסיף: "לפני הכל, אני רוצה שוב להודות לארווין קומאן על שיתוף הפעולה עד עכשיו. כעת אנחנו עם הפנים להמשך העונה, ואני שמח שיוסי החליט לקחת את המשימה הזאת על כתפיו. זאת תקופה מאתגרת עבור המועדון, אבל אני בטוח שנעבור אותה ונצליח במשימות העומדות לפנינו ונגרום גאווה לקהל שלנו. אני מאחל ליוסי מזרחי וגל כהן בהצלחה גדולה, ואנחנו כאן איתם לאורך כל הדרך".