ירין לוי עובר לבית"ר ירושלים

2 יולי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר המוכשר בן ה-18 יחזק את הקישור של הצהובים שחורים בעונה הקרובה, במידה וירשים, המועדון מחזיק באחוזים מכרטיסו
כותב: מערכת האתר

ממשיכים בבניית הסגל: בית״ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הקשר ירין לוי, בן ה-18, אשר היה ברשימות של המועדון בתקופה האחרונה ויעבור ממכבי חיפה לבית וגן.

לוי, שנתון 2005, כבש בעונתו האחרונה בליגת העל לנוער כ-6 שערים ורשם בין היתר הופעות בנבחרות ישראל עד גיל 17, 18 ו-19. מדובר בכישרון גדול שצריך ויקבל דקות משחק בבית"ר ירושלים על מנת שיתפתח לשחקן מוביל בעתיד. במסגרת ההסכם בין בית"ר למכבי חיפה, המועדון מחזיק כעת באחוזים מכרטיסו של השחקן ויכול להשלים את רכישתו במידה וירשים.

לוי אמר לאחר החתימה: "שמח לפתוח את עונת המשחקים הקרובה במדי בית"ר ירושלים. אני שמח שהמועדון רצה ובחר בי להיות חלק מהסגל העונה ואני מקווה מאוד שאצליח להגשים את השאיפות שלי להיות שחקן מוביל ולתרום למועדון כל כך גדול ומפואר. אני רוצה להודות להנהלה ולצוות המקצועי על האמון, ומכאן חובת ההוכחה עליי והיא מתחילה מהאימון הראשון ועד לדקה האחרונה של העונה".

המנהל המקצועי, אלמוג כהן אמר לאתר הרשמי: "ירין שחקן מוכשר, טכני וחכם, ואני מאוד שמח שהוא יהיה תוספת לסגל שלנו. אנחנו ממשיכים לעבוד על הבניה של הקבוצה, מתוך מטרה לעמוד במטרות שלנו וביכולת לשחק כדורגל שוטף כפי שאנחנו מצפים מעצמנו. אני מברך את ירין על החתימה, ומכאן מתחילה העבודה הקשה".