צפו בתמונות: סורו הגיע לבית וגן, חתם על ההסכם והתאמן

6 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר, שכולם חיכו להגעתו, כבר ערך אימון ראשון, התקבל על ידי חבריו הוותיקים והחדשים, ונראה מחויך ומאושר בבית וגן. צפו בתמונות
כותב: מערכת האתר

לאחר שאמש נחת בארץ ועורר סקרנות רבה אצל האוהדים והתקשורת, הגיע הבוקר (רביעי) איסמעילה סורו לבית וגן וחתם על החוזה מול מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, ובתיווך סוכניו, פרנק בלחסן ואבי נמני.

סורו נחת אמש וכבר הספיק לעבור את הבדיקות הרפואיות אמש ביחד עם מנהל הקבוצה, אלירן דנין. הבוקר כבר ערך את אימון הבכורה, קיבל את קבלת הפנים המסורתית שכוללת שתי שורות של "אהבה" מהשחקנים והחל באימונים במטרה להיות כשיר למשחק הבא מול הפועל חדרה.

סורו נראה מחויך ומאושר והתקבל באהבה על ידי החברים שלו מהעבר, ירדן שועה, יובל אשכנזי וכמובן שזכה לחיבוק גדול מהמאמן, יוסי אבוקסיס. סורו יקבל בשלב זה דירה אשר אותה יבחר ויגור בירושלים במהלך התקופה.

כזכור, סורו מצטרף למועדון עם חוזה לשתי עונות עם אופציה לעונה נוספת. סורו, שמוכר לאוהדי הכדורגל בישראל מתקופתו בבני יהודה, מגיע מסלטיק הסקוטית ובחר בבית"ר על פני הצעות אחרות שהיו לו, עקב החיבור עם ראשי המועדון, הבעלים ברק אברמוב, המנכ"ל כפיר אדרי וכמובן שעם המאמן, יוסי אבוקסיס.

סורו, בן ה-25 משחק בעמדת הקשר האחורי וצפוי להיות חלק משחקני המפתח עליהם התחייבו ראשי המועדון והצוות המקצועי שיגיעו לקבוצה. הוא שיחק בעברו במולדובה, בלארוס, בני יהודה, סלטיק וארוקה הפורטוגלית.

סורו מצטרף לסגל הנבנה מתחילת העונה ולהחתמות של אורי דהן, מיירון ג'ורג', דני הוצ'קו, דור מיכה, אדי גוטליב, בן ביטון, עומר קורסיה, יובל אשכנזי, גידי קאניוק, טימוטי מוזי, בראניי קבאלה, אמיר ברקוביץ' והארכת חוזיהם של ירדן שועה, אופיר קריאף, אוראל דגני, גריגורי מורוזוב, ליאון מזרחי ודן עזריה.

יאללה סורו, יאללה בית"ר!