ניקו מגיע לבירה: הקשר ניקו אולסק סיכם בבית״ר "גשם" ירושלים

8 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הישראלי-ארגנטינאי, שמשחק בעמדת הקשר האחורי ובמגוון עמדות בקישור, חוזר לישראל ויחזק את הסגל של ברדה ודראפיץ׳. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

ניקו אולסק הגיע לסיכום במועדון לחצי עונה עם אופציה לעונה נוספת. הישראלי-ארגנטינאי (29, 1.83 ס"מ), עובר לבית"ר מוואלבייק ההולנדית, ינחת בארץ בימים הקרובים ויצטרף אל הסגל של דראפיץ׳ וברדה, תחתם שיחק כ-4 שנים במכבי נתניה.

אולסק מחזיק ב-84 הופעות רשמיות בליגת העל, ונחשב לקשר אחורי קשוח במיוחד עם ראיית משחק מעולה. הוא שיחק בעבר במכבי יפו, הפועל רמת השרון, מכבי נתניה (שם שיתף פעולה גם עם עלי מוחמד), וכעת הוא הגיע למשפחה הירושלמית. אולסק יעבור את הבדיקות הרפואיות ויהיה חלק מסגל הקבוצה.

 

ורדאסקה הוקפא, קונטה נחתך מסגל הקבוצה

בית״ר "גשם" ירושלים הודיעה הבוקר (שני) לבלם הקבוצה דיוגו ורדאסקה כי בכוונתה להקפיאו בהתאחדות לכדורגל על מנת לפנות מקום לרישומו של הקשר מרקו יאנקוביץ׳.

כמו כן, אנטואן קונטה הודיע למועדון שהוא לא יכול להגיע בטיסה של היום מכוון שהוא עסוק, בעקבות כך שלחה הנהלת המועדון מכתב בו היא מודיעה לו כי התנהלותו החל מתחילת עונת המשחקים הנוכחית ועוד לפני כן לרבות אי הגעתו לישראל במועד שנקבע לו, הן בתחילת העונה והן כעת, מהווים כולם הפרת חוזה מבחינת המועדון והוא אינו משתייך יותר לסגל הקבוצה.