עומר קורסיה חתם בבית"ר ירושלים ל-2 עונות

17 יולי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השחקן הצעיר הגיע למבחנים, הצליח להרשים את הצוות המקצועי ויהיה חלק מהסגל של יוסי אבוקסיס
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של עומר קורסיה לשנתיים במדי המועדון. קורסיה, בן ה-20, נחשב לשחקן צעיר, חזק ומבטיח, שגדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ושיחק בעבר בהפועל פתח תקווה, פרלאמיני הקפריסאית ולאחרונה היה עם הקבוצה שלנו במחנה האימונים בבולגריה.

עומר הגיע לאחר מספר רב של אימונים, בהם היה תחת העין המקצועית של המאמן יוסי אבוקסיס והצוות המקצועי שלו. הוא שיחק את מירב הדקות במשחקים במחנה וגם לפניהם, ובלט לחיוב. גם במישור החברתי הוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מהסגל, וכל זאת הביא אותו למעמד החתימה עם המועדון. קורסיה, שהוא שחקן ורסטילי, יכול לשחק כשחקן הגנה, גם כבלם, גם כמגן ימני וגם כקשר אחורי. הוא חתם על המסמך לפני דקות אחדות בבית וגן מול מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, ובאמצעות סוכנו, אדם קידן.

קורסיה אמר לאחר החתימה: "אני שמח ונרגש להצטרף למועדון ענק כמו בית"ר ירושלים. עבדתי קשה מאוד מתחילת הקיץ וידעתי שהמטרה הראשית שלי היא להיות חלק מהסגל של בית"ר, ולהקפיץ את הקריירה שלי קדימה.

"ראיתי את העוצמות של המועדון הזה בקיץ האחרון ובכלל, ואני מחכה להיות חלק מהחוויה הנהדרת הזאת שנקראת בית"ר ירושלים. יש לנו עונה מאתגרת וחשובה לפנינו, עם משחקים באירופה, בליגה ובגביע, ואני אתן את כולי על מנת שאוכל לתרום ולהיות משמעותי בה".