הנני קאני: סילבה קאני מצטרף לבית"ר ירושלים

21 יוני 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר נרכש מאוסטריה וינה ונחת בבית וגן עם חוזה לארבע עונות: ״הולכים לתקופה נהדרת ביחד״
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על הצטרפותו של סילבה קאני, שנרכש ומגיע אלינו מאוסטריה וינה. קאני, שמחזיק בתעודת זהות ישראלית, חתם הבוקר על חוזה לארבע שנים בבית וגן מול מנכ״ל המועדון, כפיר אדרי.

קאני, בן 21, 1.87 מטרים, בעל רגל שמאל חזקה, אשר מסוגל לשחק גם בכנף שמאל גם בימין וגם בתור חלוץ. הוא התגלה בבני יהודה, שם גם גדל ועבר לאוסטריה וינה, ממנה הושאל וכעת הוא חוזר לישראל לקבוצה של המדינה.

המנהל המקצועי, אלמוג כהן, אמר לאחר החתימה: ״אנחנו שמחים לקבל את קאני למשפחת בית"ר. מדובר בכישרון גדול שמתאים מאוד לסגנון המשחק שאנחנו מתווים ולדרך שהמועדון רוצה ללכת בה בשנים הקרובות. אנחנו עובדים בצורה יסודית כדי לבנות סגל ראוי שיתמודד בעונה הבאה למעלה״.

קאני עצמו שיתף את התרגשותו מהמעבר לבית"ר ירושלים: "ברגע שקיבלתי את הפניה של בית״ר רציתי מאוד שהעסקה תצא לפועל ושאגיע לכאן. אני מכיר ויודע מה זה הקהל של בית״ר ואת העוצמה של טדי. דיברתי עם הצוות המקצועי ואני מחכה כבר להתחיל.

"אני מודה לבעלי הקבוצה ברק אברמוב ולהנהלת הקבוצה על האמון והנחישות להנחית אותי כאן. מחכה להתחיל כבר ובטוח שהולכים לתקופה נהדרת ביחד".