הכהן החדש בירושלים: גיל כהן חתם ל-3 שנים בבית״ר ירושלים

8 יולי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם בן ה-23, שנחשב לכישרון גדול, יחזק את מרכז ההגנה של הקבוצה ויצטרף לאורי דהן שחתם היום גם כן
כותב: מערכת האתר

עם מחנה האימונים בבולגריה שמתקרב לו ואחרי שבוע ראשון של חזרה לשגרה, עמוס באימונים כפולים ומבדקים לקראת עונת 24/25, היום (שני) בית״ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הבלם בן ה-23, גיל כהן, במועדון לשלוש שנים, לאחר שנרכש ממועדון ספורט אשדוד, בעסקה שנחתמה סופית הערב.

כהן שעלה לבוגרים וערך את הופעת הבכורה שלו בליגת העל כבר בגיל 17 במדי הקבוצה מעיר הנמל, רשם מאז 153 הופעות בכל המסגרות, והוא מסוגל לשחק בתור בלם וגם כמגן בצד שמאל. הוא שימש בעבר כקפטן הנבחרת הצעירה של ישראל (עד גיל 21).

הוא רשם בין היתר 26 הופעות במדי נבחרת ישראל הצעירה ו-44 הופעות בכל נבחרות ישראל השונות. הבלם החדש שלנו בצהוב שחור יצטרף מיידית לסגל ההולך ונבנה בבירה, לאחר שנפרד מחבריו באשדוד.

המנהל המקצועי, אלמוג כהן אמר לאחר החתימה: "מדובר ברכש משמעותי מאוד עבורינו, גם בראייה לעתיד. גיל שחקן מוכשר, שצבר ניסיון בעונות האחרונות ונמצא תחת מעקב שלנו תקופה ארוכה. הסגל נבנה בצורה יסודית, מתוך מטרה להגיע לפתיחת העונה מוכנים. אני מאחל לגיל בהצלחה בהמשך".

גיל אמר לאחר החתימה: "אני שמח ומאושר להצטרף למועדון מפואר כמו בית"ר ירושלים ולהמשיך את הדרך המקצועית שלי. רוצה להודות לבעלים, ברק אברמוב, ולצוות המקצועי על האמון בי ומחכה להגיע לפגוש את הקבוצה החדשה והאוהדים המופלאים של המועדון. אני גם רוצה להגיד תודה מכל הלב למ.ס אשדוד, שהיה הבית שלי והבמה שלי עד עכשיו, ומאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך".