השם מחייב: אופרי בוארון מצטרף לבית"ר ירושלים

5 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השוער בן ה-15.5 יהיה חלק מקבוצת נערים ב' מתוך שאיפה לקדם אותו לקראת העתיד וכחלק מבניית הסגל של הקבוצה: רוצה להודות למשפחה שלי ולבית"ר על האפשרות להגשים חלום"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של אופרי בוארון, בן 15.5, אשר שיחק בשתי העונות הקודמות במכבי חיפה. אופרי, המתנשא לגובה של 1.90, גר באבן יהודה, ויצטרף אל הפנימייה בה נמצאים שחקני בית"ר שגרים מחוץ לעיר. אופרי צפוי לשחק בקבוצת נערים ב', וגם מיועד להגיע אל נערים ג', מתוך תקווה שבעתיד יגיע לקבוצת הנוער ולאחר מכן גם אל הקבוצה הבוגרת. אגב, אופרי הוא אחיינו של שחקן העבר, יהודה בוארון, שכיכב גם בנבחרת ישראל בשנות ה-80.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר לאחר החתימה: "אופרי שוער מוכשר מאוד, שמחזיק בנתונים פיזיים מרשימים לשוער. מדובר בחלק מההשקעה שלנו על מנת ליצור מחלקת נוער איכותית, טובה וחזקה, שתמשוך אלינו עוד שחקנים וצעירים בירושלים, ושממנה יצמחו כוכבי העתיד של המועדון".

אופרי אמר לעמוד הרשמי: "אני רוצה להודות להורים שלי, שעזרו לי להגיע לבית"ר ירושלים ולהגשים חלום. אני שמח ונרגש להצטרף למועדון ובטוח שנוכל להגיע להישגים ביחד". בוארון כבר הצטרף לאימונים וייקח חלק במשחק היום (שבת) נגד הפועל רמת גן.

בהצלחה אופרי!