שוב בבירה: אורי דהן חתם לעונה בבית״ר ירושלים

30 אוגוסט 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם שזכה בעונה האחרונה עם בית״ר בגביע, חוזר לבית וגן ויחזק את ההגנה שלנו
כותב: מערכת האתר

מסע ההחתמות נמשך וחיזוק הסגל נמשך! בית״ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע כי אורי דהן, הבלם בן ה-23 ששיחק בעונה האחרונה בקבוצה וחזר הקיץ לשורות מכבי חיפה, חתם לעונה נוספת בצהוב שחור. דהן, שערך את כל ההכנה עם מכבי חיפה ואף רשם דקות משחק, יצטרף לסגל שלנו כבר ממחר, ויעמוד לרשות המאמן, יוסי אבוקסיס.

מתחילת העונה רשמה הקבוצה את החתמותיהם של מיירון ג'ורג', דני הוצ'קו, דור מיכה, אדי גוטליב, בן ביטון, עומר קורסיה, יובל אשכנזי, גידי קאניוק, טימוטי מוזי, בראניי קבאלה, אמיר ברקוביץ' והארכת חוזיהם של ירדן שועה, אופיר קריאף, אוראל דגני, גריגורי מורוזוב, ליאון מזרחי ודן עזריה.

דהן גדל במחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה, בה גם ערך את הופעות הבכורה שלו בקבוצת הבוגרים. בקיץ 2021 הוא נרכש ע״י מכבי חיפה ובתחילת העונה שעברה הושאל לבית״ר. בעונה האחרונה במדי בית״ר, רשם דהן 26 הופעות בכל המסגרות, כבש שער אחד ופתח גם בהרכב בגמר גביע המדינה.

אורי אמר לאחר החתימה: "אני כל כך שמח לחזור למקום שהגעתי איתו לאחד השיאים הגדולים בקריירה שלי ובחיים בכלל. מחכה להגיע חזרה לבית וגן כבר מחר, ללבוש את המדים הצהובים שחורים וחלק מהמועדון המפואר הזה.

"אני רוצה להודות לבעלים, ברק אברמוב, על האמון, ועל ההרגשה הטובה שנתן לי לאורך הדרך עד לחתימה, וכמובן להודות למכבי חיפה על הדרך המשותפת. המטרה עכשיו היא להתעסק בכדורגל, ולהמריא העונה גבוה. יאללה בית"ר!".