אלמוג כהן מונה למנהל המקצועי של בית"ר ירושלים

11 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקן העבר, ומי שהעלה את מכבי נתניה בעונות האחרונות על דרך המלך, מגיע אלינו בחוזה לשלוש עונות. אברמוב: ״יכניס עוד פן של מקצועיות ועבודה קשה״
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של המנהל המקצועי החדש של המועדון, אלמוג כהן, בחוזה לשלוש עונות.

אלמוג נחשב לדמות מוערכת מאוד בכדורגל הישראלי, עשה רבות על מנת למקצע את המועדון הקודם שלו, מכבי נתניה, ואף עשה זאת בהצלחה. החוזה נחתם באמצעות עורך הדין, סתיו חכמון.

כהן שהחל את קריירת הבוגרים במכבי נתניה בעונת 2006/07, שיחק שנים רבות בליגה הגרמנית הבכירה במדי נירנברג ואינגולשטאדט 04, בהפועל ת״א ולאחר חזרתו לארץ שיחק ופרש במדי מכבי נתניה. לאחר הפרישה, מונה כהן למנהלה המקצועי של מכבי נתניה, אותה הוביל בשנים האחרונות לזכיה בגביע הטוטו, לגמר גביע המדינה ולהתברגות בפלייאוף העליון.

הבעלים ברק אברמוב אמר לאחר החתימה: ״שמח מאוד על החתימה של אלמוג והדרך שנלך בה בשנים הקרובות. רוצה מכאן לאחל לאלמוג ולנו בהצלחה גדולה.

״אלמוג יכניס עוד פן של מקצועיות, עבודה קשה ומחוייבות למועדון, ובזכות הכישורים והאישיות שלו נוכל להמשיך לכוון גבוה. כל הגורמים במועדון יעבדו בשיתוף פעולה מלא כדי להצעיד את בית״ר למעלה".

אלמוג כהן אמר לאחר החתימה: ״שמח שאתחיל פרק חדש ומאתגר במועדון מפואר כמו בית״ר ירושלים.

אני מודה לבעלי המועדון ברק אברמוב, על האמון ועל הרצון ללכת בדרך משותפת. אני רוצה גם להודות מכל הלב למכבי נתניה, לאוהדים, הנהלה וכל מי שקשור במועדון הזה, שתמיד יהיה לו אצלי מקום בלב."