יוסי אבוקסיס יאמן את בית"ר ירושלים עד לסיום העונה

3 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן ושחקן העבר ייקח את המושכות ויערוך את אימון הבכורה כבר מחר בבוקר. היו"ר אוחנה: "מאמן מצוין עם ניסיון שאנו זקוקים לו כעת". המאמן הוסיף: "יש לנו מטרת על - להשאיר את בית"ר בליגה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על הצטרפותו של מאמן הקבוצה החדש, יוסי אבוקסיס (בן 51), לשורות המועדון. בשיחה שארכה מספר שעות בין יו"ר המועדון והמנהל המקצועי, אלי אוחנה, לבין אבוקסיס, שוחחו השניים על מצב הקבוצה, וכעת, לאחר שכל התמונה ברורה כלפי שני הצדדים, סוכם ביניהם כי המאמן ייקח את המושכות החל ממחר בבוקר ועד לסיום העונה.

אלו ימים לא פשוטים עבור המועדון, ושוב אנו מודים ומתנצלים בפניו של שרון מימר על שאירע בימים האחרונים, אך כעת הפוקוס חייב לעבור לכר הדשא, לקראת 13 המשחקים הקריטיים שמצפים לנו.

יו"ר המועדון, אלי אוחנה, אמר לאחר הסיכום: "יוסי אבוקסיס הוא מאמן מצוין ועם לא מעט קבלות בכדורגל הישראלי. ישבנו ושוחחנו על מצב הקבוצה, כשהוא מבין בדיוק את מצב הסגל ואת התנאים העומדים לרשותו כעת.

בית"ר חייבת מאמן עם ניסיון במצב הנוכחי, ושמחתי לראות את ההירתמות, ההתלהבות ואת התוכניות של יוסי עד לסיום העונה. אני מאחל לכולנו בהצלחה ומקווה לימים שקטים יותר. כעת הפוקוס חייב להיות על הדשא ולשם נכוון".

אבוקסיס אמר לאחר הסיכום: "שמחתי להיפגש הבוקר עם אלי אוחנה, ולהבין ממנו את הכיוון של הקבוצה והמועדון. יש רגעים שכולנו צריכים לשים הכל בצד וזה הרגע הזה. התגייסתי למשימת העל להשאיר את הקבוצה בליגה ואני מבטיח שכמו שנתתי את הכל על המגרש בשביל בית"ר, ככה אתן את הלב והנשמה כמאמן.

"אני חוזר עכשיו לבית וגן כי המשימה לא פשוטה, והאתגר הוא גדול ומיוחד. מה שחשוב עכשיו זה רק הכדורגל והרצון לראות את בית"ר נשארת בליגת העל בסיום העונה. לסיום אני רוצה להודות לבני יהודה ולברק אברמוב, שותף לדרך וחבר אמת, על העבודה המשותפת והדרך הארוכה שעשינו ביחד, מתנצל שלא עמדנו במטרה ומקווה שהשינוי יעשה טוב לשני הצדדים".