חזרו בענק: הנשים שלנו הביסו 1:6 את פרדסיה

10 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר פגרת משחקים ארוכה הלביאות שלנו הביאו ניצחון ראשון בליגה ו-3 נקודות חשובות במיוחד. מיכל מליכר (שלושער), לוטם פסטמן (צמד) ועמית נתנאל כבשו
כותב: מערכת האתר

לפני כחודש וחצי ולאחר שהספיקו לשחק שלושה משחקי ליגה בלבד, השחקניות של בית״ר נכנסו לבידוד של שבועיים. לאחר מכן חזרו לאימונים, אך בעקבות הסגר השלישי הופסקה פעילות הליגה למשך כחודש.

אמש (שלישי) חזרו הבנות לשחק ונפגשו למשחק בית במסגרת המחזור השישי של הליגה מול הפועל פרדסיה. השחקניות שלנו עלו לדשא עם מטרה ברורה להביא ניצחון ראשון בליגה, והנחישות לא איחרה לתת את התוצאות.

כבר בדקה השניה הקבוצה עלתה ליתרון 0:1 עם שער של לוטם פסטמן (מס׳ 9). במהלך הדקות הבאות שתי הקבוצות נלחמו על המגרש ובדקה התשיעית היריבה הצליחה להשוות את התוצאה ל-1:1 בבית וגן. הלביאות שלנו לא ויתרו והחזירו את היתרון עם בעיטה אדירה של לוטם פסטמן מחצי מגרש שמצאה את דרכה לתוך השער. שתי דקות לפני סיום המחצית מיכל מליכר (מס׳ 12) הבקיעה את השער השלישי וקבעה את תוצאת המחצית, 1:3 לטובת בית״ר ירושלים.

במהלך הפסקת המחצית סימן-טוב כהן, מאמן הקבוצה, תדרך את השחקניות הפותחות לקראת המשך המשחק, לאחר שלא היה מרוצה מחלקים במחצית הראשונה. סימן-טוב ביקש מהשחקניות ליישם את הנעת הכדור על המגרש כמו שהן מבצעות באימונים. בנוסף תדרך את השחקניות המחליפות שנכנסו במהלך המחצית השניה, והוסיף כי המשחק עוד לא נגמר וכל השחקניות צריכות להילחם ולהעלות את הייתרון בכדי להבטיח ניצחון.

כבר בדקות הראשונות של המחצית השניה מיכל מליכר הבקיעה את שערה השני במשחק והבית״ריות העלו את הייתרון ל-1:4. בשלב הזה השחקניות שלנו הרגישו שהמשחק שלהן אך לא ויתרו וידעו שחייבות לתת גולים נוספים בשביל להבטיח ניצחון ולשפר את יחס השערים שכל כך חשוב.

ואכן, בדקה 68 מיכל מליכר החלוצה הבקיעה שער נוסף שהעלה את הייתרון והביא לה שלושער אישי אדיר. כמובן שהבנות לא הסתפקו בזה, ובדקה ה-86 עמית נתנאל ששיחקה אתמול קפטנית, קבעה את תוצאת המשחק 1:6 עם שער הבכורה שלה בליגה. השחקניות נלחמו על המגרש ונתנו את הכל והצליחו להביא ניצחון ראשון ושלוש נקודות חשובות לטבלה.

לוטם פסטמן, שחקנית הקבוצה, אמרה לאתר הרשמי: "הגענו למשחק בידיעה שאנחנו חייבות להביא ניצחון ראשון בליגה, והיה לנו ברור שאנחנו לא יוצאות בלי 3 נקודות בטבלה. כל השחקניות נלחמו ונתנו הכל על המגרש בשביל לעמוד במטרה שהצבנו, ועשינו זאת בגדול! גאה בנו על הלחימה והאווירה המדהימה שלנו, אנחנו עם הפנים קדימה להביא נצחונות נוספים.״

מיכל מליכר שסיימה את המשחק עם שלושער: ״אני גאה להיות חלק מקבוצה כל כך תומכת ומפרגנת שפשוט כיף לשחק איתן. לא משנה מה התוצאה במשחק, האווירה תמיד נשארת מדהימה ובמיוחד אחרי ניצחון״.

כבר בשבוע הבא תיסע הקבוצה למשחק חוץ מאתגר באילת במסגרת המחזור השביעי של הליגה, במטרה להביא 3 נקודות נוספות. כולנו תקווה שהליגות ימשיכו את פעילותן הסדירה עד לסוף העונה ושהקהל יחזור ליציעים.