מצטרפים למאמץ הלאומי: אלי אוחנה התחסן נגד הקורונה

23 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יו"ר המועדון, אשר נמצא בקבוצת סיכון, הגיע לקופת חולים מאוחדת וקיבל את הזריקה ואמר לאחר מכן: "קורא לכולם להקשיב לרופאים, בוודאי במחלה כל כך נוראית"
כותב: מערכת האתר

בית״ר ״גשם״ ירושלים מתגייסת למאמץ הלאומי להעלאת המודעות לחיסון הקורונה. אמש (שלישי) הגיע יו"ר המועדון, אלי אוחנה, להתחסן במרפאת מאוחדת בטורים ירושלים. אוחנה, אשר נמנה על קבוצת הסיכון, התחסן והודה לצוות הרפואי.

את אוחנה ליוו בחיסון מנהל מחוז ירושלים של מאוחדת עופר משולם, סגנו עופר שם טוב, מנהל השיווק המחוזי יהודה לוי ומנהל מרפאת הטורים בנג'י גולברט.

אוחנה אמר לאחר מכן: "אני רוצה לקרוא לכל האזרחים שלנו שלא יחששו מהחיסון, אני כספורטאי הרבה מאוד שנים, משתדל לשמור על הבריאות והכללים ולהקשיב לרופאים, בוודאי במחלה כל כך נוראית שאפשר אותה על ידי חיסון. אני חושב שזה הדבר הנכון לעשות. ברגע שקופות החולים פתחו את החיסון לאזרחים, רצתי לעשות חיסון. תודה רבה לקופת חולים מאוחדת שתמיד נענים ומטפלים בחולים שלהם בצורה נהדרת. אין לי שום פרוטקציה, אני בן 57, יש לי מחלת רקע שהיא סכרת לצערי, ואם הייתי צריך לחכות, הייתי מחכה. אני עומד בקריטריונים ובגלל זה אני עושה את החיסון. תודה רבה לכולם – ותבואו להתחסן".

עופר משולם, מנהל מחוז ירושלים של מאוחדת אמר: "אנו נמצאים באירוע לאומי מרגש ומיוחד המלווה בהמון תקווה למיגור נגיף הקורונה ובחזרה לשגרת חיים נורמלית ורגילה, שכולנו כבר מצפים לה. החיסונים כנגד נגיף מהווים צעד משמעותי והכרחי במלחמה כנגד הקורונה וביחד עם שיתוף הפעולה המלא בין הצוותים הרפואיים לכלל התושבים, התקווה היא לצאת לדרך חדשה אופטימית ובריאה יותר כבר בחודשים הקרובים. אנו שמחים על ההיענות הרבה של הציבור לחיסונים וקוראים להמשיך להגיע ולהתחסן תוך שמירה והקפדה על הנחיות משרד הבריאות. קופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים ערוכה בהיקף נרחב במיוחד למתן החיסונים וזאת על מנת לחסן את המבוטחים ברמה המקצועית והבטיחותית ביותר, בנגישות ובזמינות רבה".

מצורפים סרטון ותמונות מהחיסון עצמו, לשימוש חופשי.

https://vimeo.com/494021671