חיסול ממוקד: על המטרייה שפגעה בשי קונסטנטין במשחק מול רעננה

26 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מה קרה בין הצלמת ליאת אבשלומי לשי קונסטנטין? והאם היה פה ניסיון התנקשות? כל התגובות מהאירוע המסעיר בכתבה
כותב: מערכת האתר

את ליאת אבשלומי אין אוהד שלא מכיר, כבר 9 עונות שהיא מצלמת את השחקנים ואתכם בכל משחק. אנחנו בטוחים שלכל אחד מכם יצא לא פעם לצעוק לעברה "ליאת, צלמי אותי!".

ליאת נפגשה עם בית"ר מילדות, כשהלכה עם השכנים שלה למשחק בימק"א המיתולוגי והתאהבה באלי אוחנה. איך היא הגיעה לצלם בבית"ר? יום אחד נתקלה ליאת בפוסט בפייסבוק שמספר על כך שחבל שלקבוצה אין צלם. השאר – היסטוריה. הצילום הראשון שלה היה במסיבת העיתונאים שבה הוכרז על מינויו של אורי מלמיליאן למאמן, מה שליאת מתארת כ"הגשמת חלום". היום תוכלו למצוא אותה בין השאר מצלמת אירועים.

ליאת אבשלומי מצלמת
ליאת אבשלומי

אבל מה קרה במשחק מול רעננה אמש?

ליאת מספרת: "זה רגע אחד המצחיקים בהיסטוריה. הייתה לי מטרייה שחורה, שמתי אותה בכיס של הוסט כדי שלא תיפול, אבל המטרייה הייתה קטנה ולא הסתדרתי איתה. מאיר הרוש קלט את זה ובא לכיווני עם מטרייה של בית"ר, יותר גדולה שלא נכנסה לי בכיס".

"הצלם לידי אמר לי להכניס את המטרייה למעיל כי זה נתפס מצוין. אבל מה, זה נתפס עד שיש רוח. אני יושבת ליד הקרן ומצלמת את שי, וכמו בסלואו מושן הרגשתי את המטרייה נשלפת ועפה. המשכתי לשבת כרגיל ונשפכנו מצחוק, לא ידעתי אם תפסו את זה או לא. במחצית שמעתי מהשדרנים שעשו על זה ריפליי בטלוויזיה. קיבלתי המון תגובות מאנשים שבכלל לא קשורים לכדורגל, אפילו שעברתי ביציע ליד האוהדים ביקשו ממני את המטרייה למזכרת".

ומהצד השני עמד הלוחם שלנו שי קונסטנטין, שלמען האמת גם אנחנו הופתענו מרמת האדישות שלו לנוכח האיום המתקרב. שי מסר בתגובה: " האמת שיצאתי יפה מהסיטואציה. יצאתי מזה באלגנט. צריך יותר ממטרייה בשביל לחסל אותי".

לכל הצדדים שלום.

https://vimeo.com/381535258