ברוכים הבאים: בית"ר אירחה ילדים פליטים מאוקראינה מול מכבי חיפה

15 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
15 בני נוער הגיעו לאצטדיון טדי, התקבלו בתשואות, הצטלמו, נהנו מהחוויה וקיבלו תשורה מהמועדון, שימשיך ללוותם
כותב: מערכת האתר

בית״ר ירושלים, בשיתוף משרד התרבות והספורט, משרד העלייה והקליטה וחברת אריאל, המפעילה את אצטדיון טדי, שמחים לארח הערב 15 ילדים, פליטים מהמלחמה באוקראינה, אשר הגיעו לישראל על מנת לקבל מקום מבטחים במהלך המלחמה המתרחשת באירופה.

הילדים שהגיעו למשחק קיבלו שי מהמועדון, על מנת שיצליחו לשכוח לפחות לזמן קצר את מה שעובר עליהם. כולנו מייחלים מכאן לסיומה של המלחמה ואומרים להם ״לאסקאבו פרוסימו״ – ברוכים הבאים לישראל.

מנכ״ל בית״ר ירושלים מוני ברוש: ״אנו שמחים לתת כמה רגעי נחת לילדים שסבלו כל כך הרבה בשבועות האחרונים. אנו נמשיך ונלווה את הילדים ככל שיצטרכו ומקווים שבקרוב יוכלו לחזור לשיגרה״.

שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה: ״מאז שעלו הילדים המתוקים, ממשלת ישראל עושה הכל על מנת לתת להם את המעטפת וההרגשה כי הגיעו הביתה. התרגשתי לראות את מאות האזרחים שהתגייסו לשמח את הילדים החמודים, שעלו כזכור ללא עורף משפחתי. אני מודה לבית״ר ירושלים ואצטדיון טדי על קבלת הפנים החמה לישראל, ואנחנו שמחים כי עכשיו הם נמצאים במקום בטוח, הרחק מהמלחמה״.

שר התרבות והספורט חילי טרופר: ״ביקורם של הילדים מאוקראינה הערב באצטדיון טדי מרגש ומעלה חיוך. זו חובתנו לדאוג לפליטים האוקראינים שהגיעו לישראל ואין מקום מפלט טוב יותר מאשר מגרש הכדורגל. תודה לכל השותפים למהלך״.