בואי להיות חלק מהטירוף: מחלקת הנשים של בית"ר ירושלים מתרחבת

9 אוגוסט 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רוצה ללבוש צהוב שחור? ליהנות מכדורגל ולקבל מעטפת מקצועית רחבה ואישית? אנחנו כאן בשבילך. כל הפרטים, כולל אימון הניסיון לנערות א'
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים ממשיכה להתפתח ולנסות ולמשוך אליה קהל יעד חדש. בעונה הקרובה החליטה ההנהלה לפתח את תחום הנערות והילדות, שמחפשות את המסגרת לבית חם במועדון.

ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00 תערוך מחלקת הנשים אימון פתיחה לשחקניות נערות א' (שנתונים 2008 ,2009, 2010), שכבר במהלך השנה הקרובה יוכלו לטעום אימונים עם קבוצת הבוגרות של המועדון, שהתחדשה והתחזקה עם מספר שחקניות שהגיעו למועדון מתוך מטרה לייצר עונה טובה ואיכותית.

המועדון מציע העונה לשחקניות החדשות מסגרת של אימונים שבועיים, משחקי ליגה וגביע, ליווי על ידי צוות מקצועי מלא (מנהל מקצועי, מאמן קבוצה, מאמן כושר, מאמן מנטאלי ועוד). כמו כן, המועדון ילווה את הילדות גם ברמה האישית לכל דבר שיחפצו בו.

במהלך העונה יקבלו הילדות חומרים מעשירים לגבי איכות האימון, שמירה על תזונה נכונה, העשרה, יהיו חלק מהתנדבויות קהילתיות, ומכל הפעילויות השוטפות של המועדון. הקבוצות תיפגשנה עם קבוצות הבוגרים של הנשים והגברים ויערכו עימן אימונים מיוחדים לאורך העונה.

אז בואו איתנו לאימון ניסיון ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00 בבית וגן. אנחנו מחכות שתצטרפי למשפחה.

להרשמה מלאו פרטיכן

הרשמה ליום מיונים לקבוצת הנשים

  • DD מקף MM מקף YYYY