גם בקור מקפיא: בית"ר ממשיכה בהכנות למכבי פתח תקווה

10 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של יוסי אבוקסיס התאמנה בשש מעלות, ועם הרבה מאוד גשם, אבל גם יכולת מעודדת מאוד. קמסו מארה חזר לסגל הקבוצה, כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (חמישי) אימון במזג אויר קפוא בבית וגן, כשגם הגשם, הברד וכל מה שניתך מהשמיים לא הזיזו למאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, לערוך אימון ארוך בקצב גבוה על המגרש הסינטטי.

סגל הקבוצה, איתו נמצאים באימונים, עובה בימים האחרונים במספר שחקני נוער, כמו אינזאגי קונה, ליאל דרעי ורוי דוגה (קבוצת הנוער בפגרה), והיום הצטרף חזרה לאימונים קמסו מארה, שקיבל חום גדול מהשחקנים ומהאנשים במועדון, והוא חוזר גם למספר 32. השחקן יעמוד לרשותו של צוות האימון עד לסיום העונה.

מארה חזר לאימונים, ביחד עם ריצ'מונד בואצ'י, שנעדר עקב סיבות אישיות ביומיים האחרונים. לאחר תרגילי החימום הארוכים בגלל הקור, עברו השחקנים לתרגולים על שטח קטן והנעת כדור במספר מוקדים על המגרש.

במקביל ערכו איתמר ניצן, נתנאל דלויה ורוי ששון אימון שוערים אינטנסיבי ביחד עם המאמן משה בן דוד. תמיר עדי חזר גם כן לאימונים מלאים.

לקראת סיום האימון עבד אבוקסיס עם מספר שחקנים במספר עמדות, כדי לתרגל מה הוא מצפה לראות על המגרש. השחקנים עבדו על הגבהות וסיומות, על החלק ההגנתי וקינחו במשחקון ארוך, תחת גשם כבד, של שלוש קבוצות שהתחרו ביניהן, כשהם יודעים שהתחרות על ההרכב לקראת מכבי פתח תקווה פתוחה לחלוטין.

חוזרים לטדי

בתוך כך, מכירת הכרטיסים למשחק החשוב מול מכבי פתח תקווה נמשכת. אחרי המשחק מול נוף הגליל, שהתקיים ללא קהל, הגיע הזמן שלנו לראות אתכם שוב איתנו בטדי, דוחפים את השחקנים והקבוצה כל הדרך עד לניצחון. זה לא יהיה קל, וזה יהיה מורט עצבים, אבל ביחד, כולנו, נצליח להשאיר את הנקודות בירושלים.

יום ראשון, 20:15, באצטדיון טדי, כרטיסים במחיר אחיד של 60 ש״ח. 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן