סיום בעמק הארזים: בית״ר מנצחת 0:2 את מכבי יפו

15 יולי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים סיימו את משחק ההכנה השני בהצלחה וכעת ימריאו לאוסטריה. נחמני ובר כהן כבשו
כותב: מערכת האתר

בית״ר ירושלים נפגשה היום בשעות הבוקר עם מכבי יפו למשחק אימון שהתקיים בעמק הארזים, שם מתאמנת הקבוצה עקב אירועי המכביה.

המשחק הגיע לאחר רצף אימונים קשוח של הצוות המקצועי, שבמהלך השבוע האחרון הכניס את השחקנים לכושר משחק ובעיקר השתמש במשחק הנוכחי כדי לתרגל מספר מערכים והרכבים.

את המשחק פתחה הקבוצה עם רוי ששון, מקס גרצ׳קין, דוד חוג׳ה, אוראל דגני, אבישי כהן, חגי גולדנברג, אביאל זרגרי, בר כהן, עדי יונה, ירדן שועה וסתיו נחמני.

ששון פתח בשער לאחר שבאימון הקבוצה שלשום שבר נתנאל דלויה את האצבע וצפוי להיעדר בתקופה הקרובה.

המחצית הראשונה הסתיימה ב-0:0 ללא אירועים מיוחדים ליד השערים, אבל המחצית השניה נפתחה בסערה. רוי ששון הוציא התקפה מהירה עם כדור ארוך לעברו של סתיו נחמני, שהתגבר עם המהירות שלו על שחקני יפו וגלגל באלגנטיות לשער את הראשון שלו במדי בית״ר.

בית״ר המשיכה עם הלחץ המאסיבי על השער ולאחר עוד הזדמנות, הגיע השני. מהלך נהדר של צעירי בית״ר הניב את השער, כשעדי יונה החליף דאבל פס עם יאן יוסופוב. יונה הקפיץ לעבר בר כהן שקרא נהדר את היציאה של השוער וגלגל לרשת.

עד הסיום נתן אבוקסיס לשאר שחקני הסגל לשחק, כשלי-און מזרחי שיגר שתי בעיטות מסוכנות, הגבהה של גרצ׳קין כמעט מצאה את השער ובעיטה מסובבת של יונתן לוי חמקה סנטימטרים מהעמוד.

כעת יקבלו השחקנים יום חופש וביום ראשון ימריאו למחנה האימון באוסטריה, משם תקבלו דיווח באופן שוטף באתר הרשמי וברשתות החברתיות של המועדון.