שפיים – ונקרעים: בית"ר יוצאת למחנה אימון מקוצר

9 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני הקבוצה והצוות המקצועי יגיעו למתחם האימונים היפהפה על מנת לשהות ביחד, לעבוד בצורה מסודרת ולחזור חזקים יותר לליגה. מה מחכה להם שם?
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים לא נחה. למרות פגרת הנבחרות, והאפשרות לתת מספר ימי מנוחה, החליט הצוות המקצועי ביחד עם הנהלת הקבוצה, להוציא את השחקנים למחנה אימון שיתקיים בימים הקרובים בבית הנבחרות המפואר בשפיים. המחנה, שיכלול מספר אימונים כפולים, אסיפות וידאו, ערבי גיבוש וטיפולים, יסתיים ביום שישי במשחק אימון נגד הפועל כפר סבא.

המאמנים, שי ברדה וסלובודן דראפיץ' היו מרוצים מהאפשרות לקיים מחנה, ובכך להטמיע עוד ועוד את השיטה. בקבוצה התעודדו ממספר נתונים במשחק מול בני יהודה, ויודעים שעם עוד קצת מזל ויכולת, התוצאה יכולה היתה להיות אחרת לגמרי.

כל שחקני הקבוצה ייצאו למחנה, פרט כמובן לאיתמר ניצן ואוראל דגני, שנמצאים עם הנבחרת הלאומית. גם עלי מוחמד יצא לצמד המשחקים של נבחרת ניז'ר וייעדר. גליאופיליו האסלביינק (לא ראה את משפחתו כשנה וחצי) ומאתוסיניו חזרו לביקור מולדת, שם הם עוברים טיפולים בפציעות שלהם.

במהלך כל המחנה נעביר דיווחים שוטפים מהנעשה מהאימונים וכמו כן, תקבלו הצצה בלעדית לקטעים שיהיו שם. מוזמנים לעקוב ברשתות החברתיות ובאתר.

אנחנו מזכירים לכם שבית״ר יחד עם עמותת סח״י יצאו במבצע בזק למען הקשישים בקהילה שלנו. תורמים חבילה בעלות 85 שקלים, כשהסכום כולו הולך בשביל קניית מוצרים כמו שמיכה מפנקת, כובע צמר, כפפות ובקבוק חם עבור קשיש שזקוק לכך בחורף הזה. את החבילה יקבל הקשיש עם ברכה כששמכם עליה. רוצים להשתתף? לחצו כאן