שירים, ריקודים, וחולצות לאוהדים: צפו בתמונות מהאימון המסכם

30 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאות אוהדים הגיעו לחגוג עם השחקנים את פתיחת העונה, ולא הפסיקו לעודד לאורך כל הדרך. המאמן לקראת הדרבי: "שמח שמתחילים במשחק כזה". גרצ'קין: "רוצים להתחיל ברגל ימין"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (שישי) את האימון המסכם הראשון לעונה, לקראת משחק הדרבי מחר מול הפועל ירושלים באצטדיון טדי (20:30, שידור ישיר בספורט4). כיאה למשחק כזה, הגיעו מאות אוהדים לאימון הפתיחה, עודדו מהיציע ולאחר מכן נכנסו לדשא, "שאבו" את החולצות של השחקנים (גם המכנסיים והגרביים לא נשארו בבית וגן), והצטלמו עם השחקנים, ההנהלה, ובעיקר, עשו שמח. האוהדים חיכו עד לסיום התרגול הטקטי, לבקשתו של מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, ואז פרצו לדשא.

לקראת המשחק אמר קומאן: "יש לנו הרבה שחקנים צעירים, יש לנו 2-3 שחקנים שכבר הרבה זמן בליגה והם מנוסים מאוד. מאוד חשוב ליצור כימיה בקבוצה, אנחנו צריכים את החודש הזה שנשאר עד לליגה כדי להמשיך ולתרגל ולהשתפר. אני שמח שאנחנו מתחילים מחר בדרבי, ואנחנו צריכים את המשחקים האחרים גם כן".

על הסגל הוסיף: "אני עובד עם השחקנים שנמצאים כאן, המטרה שלי היא להגיע למעלה, ואנחנו חייבים לעבוד עם השחקנים האלה. אנחנו מחפשים עוד שחקן או שניים".

 
מקס גרצ'קין, שחזר הקיץ למועדון, הבהיר את הרצינות לקראת המשחק: "דרבי זה מעל הכל. יש לנו את המשחק נגד הפועל תל אביב שבדרך כלל הוא מעלה הכל, הפעם יש דרבי. ההתרגשות קיימת. אנחנו מקווים להתחיל את העונה ברגל ימין. אני מאוד מופתע לטובה מכל ההתנהלות מחוץ למגרש ובתוך המגרש. הם מבינים את הדרישות הטקטיות שלו, עושים שני אימונים ביום, זה ניכר בעמידה שלנו, אני מקווה שגם תראו את זה מחר".