אימון ראשון, התחלה חדשה: קומאן ערך היכרות עם השחקנים

29 יוני 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "גשם" ירושלים פתחה את האימונים לעונת 2021/2022 תחת שרביטו של המאמן ההולנדי החדש. כל הפרטים והציטוטים מחכים לכם בפנים
כותב: מערכת האתר

 

בית"ר "גשם" ירושלים החלה הבוקר (שלישי) את האימונים באופן רשמי לקראת עונת 2021/2022, כאשר מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, הגיע לבית וגן ופגש בפעם הראשונה את השחקנים, אותם הוא מכיר עד עכשיו מצפייה בטלוויזיה ובקלטות.

לצד שחקנים שהמשיכו מהעונה שעברה, ניתן היה לראות גם את "החוזרים" כגון מקס גרצ'קין, לירן רוטמן ויוראי מליח וגם את עמית כהן, שהצטרף העונה למועדון. אליהם הצטרפו יתר שחקני הסגל, ותיקים כמו מיכאל אוחנה, אופיר קריאף, תמיר עדי ואורן ביטון. 

מרקו יאנקוביץ', אוראל דגני, איתמר ניצן ואביאל זרגרי, קיבלו אישור להצטרף לאימונים ביום ראשון לאחר שהיו שותפים למשחקי הנבחרות בתקופה האחרונה, אך השניים האחרונים התייצבו כאן על פי בקשתם, וקיצרו את החופשה. אל השחקנים בסגל הצטרפו גם שחקני נוער ומספר נבחנים מהימים האחרונים, כשלכולם ברור שהסגל יתחזק בלא מעט שחקנים בקרוב.

לאחר שהשחקנים הגיעו והתפנקו בארוחת בוקר שהכין להם מאיר הרוש, ערכו יו"ר הקבוצה והמנהל המקצועי, אלי אוחנה, ביחד עם קומאן, שיחת היכרות לשחקנים. אוחנה אמר בפתיחה: "אני מאוד שמח להתחיל עונה חדשה, עם מאמן חדש, ועם רעב ומוטיבציה. אני מכיר את ארווין הרבה שנים, וגם שיחקנו ביחד. מדובר באדם נהדר, שמבין כדורגל ברמה הגבוהה ביותר. אני מאחל לכולנו בהצלחה".

קומאן דיבר בשיחת הפתיחה והדגיש שהוא דורש מקצוענות, ונתן את הדגשים שלו לגבי חוקי המשמעת שלו. המאמן גם אמר לשחקנים כי בשבועות הקרובים הוא יבחן את מי שנמצא כאן, והסביר שהדלת שלו פתוחה בפניהם.

השחקנים קיבלו לוח זמנים לשבועיים הקרובים, כשהקבוצה בוחנת את היציאה למחנה אימונים בהתאם להגבלות. בתור כך, גם אחרי האימון, הצוות המקצועי המשיך לצפות בשחקנים ישראלים וזרים, לנתח אותם ולחפש מה בדיוק צריכה הקבוצה, בסבלנות גדולה.

האימון עצמו התקיים ללא בעיטות לשער, אך עם התמקדות בחימום, מתיחות, מסירות, דריבל ובעיקר – חזרה מלאה לפעילות עם כדור בצורה מבוקרת. קומאן עבר בין התחנות, העיר, כיוון ושם דגש על כל תרגיל ותרגיל.

לאחר האימון אמר קומאן לאתר הרשמי: "היה נחמד מאוד להיות על המגרש, גם לשחקנים. עשינו אימון טוב, אני חייב להכיר את השחקנים טוב יותר והם צריכים להכיר אותי טוב יותר, אבל זה בסדר, נעשה את זה בשבועות הקרובים. היה טוב להיות כאן באימון הראשון. נהננו". וכשנשאל על החום הכבד ששרר באימון, הוא דווקא חייך: "אני נהנה ממנו", סיכם.