הליגה מעבר לפינה: בית"ר מתכוננת לבני ריינה

28 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
טומא התאמן, ניקולסקו ודהן חתמו - והקבוצה כבר מגבירה קצב לקראת המשחק החשוב. כל הפרטים
כותב: מערכת האתר

אחרי הפוגה קצרה על מנת לחגוג את ראש השנה, ועם הפנים קדימה, בית"ר "גשם" ירושלים חזרה הבוקר (רביעי) לאימונים בבית וגן לקראת המשחק הצפוי מול בני ריינה ביום שני הקרוב באצטדיון בלומפילד (20:15).

הבוקר נפתח באווירת התחדשות כאשר קיבלנו למשפחת בית"ר שני שחקנים חדשים, אורי דהן ואיאון ניקולסקו, שהתאמנו לראשונה ביחד עם הקבוצה. השניים חתמו על החוזים שלהם, ויצטרפו לסגל הקבוצה כבר ממחר. מי שחזר למגרש הוא טרזי תומאס, שהתאמן לראשונה יחד עם הקבוצה והראה ניצוצות.

למרות שחלק מהשחקנים שלנו צמים, ולמרות החום, נראה כי החבורה של אבוקסיס העלתה הילוך. בר כהן, שחגג אמש עם הנבחרת הצעירה את ההעפלה ליורו, הגיע לאימון וערך אימון מלא, כשהוא עמוס בחוויות מהמסע אותו עבר בשבוע האחרון.

אורי דהן, שרץ סביב המגרש, התקבל במסדר הכאפות המקובל ולאחר מכן התפנתה הקבוצה להתחיל ולעבוד עם טלמו דה אנדרס מאמן הכושר, ולאחריו עם אבוקסיס וגל כהן על הנעת כדור, השתחררות, וסיומות. המאמנים קינחו במשחקון פנימי אגרסיבי שהסתיים בדו קרב פנדלים.

הקבוצה הוורודה היתה זאת שניצחה לאחר 1:1 בתום המשחק, ובפנדלים, למרות הצום, היה זה נתנאל דלויה שהביא את הניצחון. אגב, איתמר ישראלי, שנמצא עם אשתו בחדר לידה, נעדר מהאימון, כשהשוער השני באימון היה כמובן רוי ששון.

בשעות הקרובות תחל מכירת הכרטיסים למשחק מול בני ריינה, כשאחרי הניצחון בדרבי הטוטו בהרכב חסר, כולם יודעים שאת המחמאות משאירים בבית והדרך להמשיך את המומנטום עוברת בשלוש נקודות בבלומפילד ביום שני.