מוצ"ש בבית וגן: שחקני הספסל ערכו אימון מלא

26 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעקבות רצף המשחקים הקשוח, קיבלו חלק מהשחקנים זמן להתאוששות, לאחר שהשלימו את הטיפולים או בשישי או בשבת
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה במסע המשחקים האינטנסיבי שלה, ולאחר שלושת המשחקים האחרונים נגד קרית שמונה, מכבי תל אביב והפועל כפ"ס, מחכה ביום שני הקרוב מ.ס אשדוד בטדי, במשחק חשוב מאוד במאבק לעלות למעלה בטבלה. החבורה של דראפיץ' וברדה ממשיכה בהכנות, אבל בשישי-שבת האחרון, על מנת לטפל בעומסים הכבדים על השחקנים, קיבלו טיפולים משמעותיים מהצוות הרפואי, שעבד שעות נוספות על מנת להעמיד את כולם על הרגליים לאימון המסכם מחר.

יש לציין כי אף שחקן מאלה שפתחו ושיחקו למעלה ממחצית מול הפועל כפר סבא לא תוכנן להתאמן. פלייטר-האסלביינק, שחגג את חג המולד אמש, הגיע לערוך טיפולים ביחד עם קונטה ועידן ורד, שזכה לעידוד אדיר במהלך הסופ"ש מכל המועדון על התרומה שלו בתקופה האחרונה. יתר שחקני הספסל ערכו אימון מלא על הדשא, ביניהם ניתן היה למצוא את השחקנים ששותפו בחלק מהמשחק, וכאלה שעשויים לקבל דקות בקרוב.

על הדשא עצמו אפשר היה לראות יופי של לחימה בין שחקני הספסל, שמאותתים למאמן על הכוונות שלהם להיכנס לתוך ה-11 הנבחרים לקראת אשדוד. מחר תקיים הקבוצה אימון מסכם, בו יעברו המאמנים עם השחקנים בווידאו על הדרכים בהם הם רוצים לראות אותם עולים ומנצחים את המשחק.