"שכולם יהיו מוכנים": יוסי מזרחי במסר לשחקנים לקראת הדרבי

25 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן הכניס את השחקנים לדריכות שיא במהלך האימון המסכם ולא תירגל הרכב. ריצ'מונד בואצ'י דחה את הטיסה לאליפות אפריקה ויהיה חלק מהסגל בדרבי
כותב: מערכת האתר

אחרי יומיים אינטנסיביים של הכנות, קריאות של האוהדים באימון בשישי, ואלפי כרטיסים שכבר נמכרו למשחק, נדמה שהכל כבר כמעט מוכן לדרבי הירושלמי, שמגיע אלינו מחר. בית"ר שלנו תעלה על הדשא עם הגב של הקהל שמגיע, ואנחנו צריכים אתכם איתנו בחגיגה שלא רואים כל יום.

מחיר כרטיס עומד על 60 שקלים (לפני עמלת משרד הכרטיסים), ולפי התחזיות, שמחנו לראות שגם מזג האוויר צפוי לתת לנו הפוגה בגשמים, כך שהכל מוכן והתירוצים נשארים מאופסנים במגירה.

לרכישת כרטיסים

הערב (שבת) ערכה הקבוצה את האימון המסכם שלה, כשמאמן הקבוצה, יוסי מזרחי, לא תירגל את ההרכב איתו הוא יפתח מחר. מזרחי, ביחד עם גל כהן, הירבו להחליף את הגופיות של השחקנים, על מנת לחפש את התמהיל הנכון שיביא מחר שלוש נקודות סופר חשובות.

מזרחי התמקד בתרגול טקטי, במהלך האימון העביר מסר לכל השחקנים ואמר יותר מפעם אחת: "כולם צריכים להיות כאן מוכנים לפתוח מחר בהרכב".

המאמן הוותיק אמר לשחקנים במהלך השבוע כי הוא דורש מהם להיות חדים, ממושמעים ואחראיים בעיקר בחלק ההגנתי. לאחר מכן, בסיומו של האימון, הורה לשחקנים לעבוד על סיומות לשער.

צוות האימון הופתע (וגם שמח מאוד) לגלות שריצ'מונד בואצ'י, חלוצה של הקבוצה, נשאר בסופו של דבר בישראל, ויהיה חלק מהסגל של הקבוצה למשחק לפני שימריא לאליפות אפריקה, שתיפתח בקרוב. בואצ'י היה אמור לטוס בשישי בערב, אך טיסתו נדחתה מסיבות בירוקרטיות וכבר היה חלק מהאימון המסכם הערב.

אז ההכנות הסתיימו, כל העיר מדברת על המשחק, והטבלה מאותתת לנו שאנחנו חייבים שלוש נקודות. אז קדימה, אנחנו מחכים לכם בטדי.