בלי תירוצים: בית״ר קיימה את האימון המסכם לקראת הפועל ת״א

25 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית״רים שבו לבית וגן כדי להתכונן למשחק המרתק בטדי. קונסטנטין: "הקורונה זה לא תירוץ. אנחנו צריכים לעשות את העבודה מחר"
כותב: מערכת האתר

קורונה או לא – יש משחק, אז אנחנו מוכנים. שחקני בית"ר "גשם" ירושלים הגיעו אחר הצהריים למתחם האימונים בבית וגן על מנת להתכונן כמה שניתן למשחק המסקרן והחשוב מול הפועל תל אביב מחר (שלישי) באצטדיון טדי.

שחקני הקבוצה, מיכאל אוחנה, רועי פדידה, עידן ורד, תמיר עדי, עוזיאל פרדו, סנטיאגו אוקמפוס ודיוגו ורדאסקה, נעדרו כמובן בעקבות הימצאותם חיוביים לנגיף, כשרובם מרגישים טוב, מדווחים על תסמינים קלים. ברגע שיחלימו, יוכלו לשוב לאימונים בכפוף לאישור רופא המועדון, ד"ר אורי פרנקל.

אסיפת הווידאו שנערכה כלל בתוכה הכנה לדרך בה הפועל תל אביב תשחק, וכמו כן, דגש על הדרך בה שיחקנו נגד קרית שמונה: "עשיתם את העבודה בקרית שמונה, אבל מחר יש כאן קרב גדול. זה משחק שנורא חשוב למועדון ואנחנו חייבים לקחת אותו. זה ייתן לנו פוש עצום קדימה ויפתח את התיאבון".

אם חשבתם שעניין הקורונה עבר בלי התייחסות, אז ממש לא. כדי להכניס קצת אוירה קלילה יותר, החלו במהלך התדרוך גם בדיחות קטנות, כמו בחגיגות השערים, שם ספרו מי חיבק ומי נדבק. כששחקן התעטש במהלך האסיפה, המאמנים דרשו "להקים ועדת חקירה" על איפה הסתובב מאז הבדיקה. אין ספק שהאווירה בקבוצה כרגע טובה ודרוכה, וגם השחקנים מעידים כי למרות ההיעדרויות, אין תירוצים מחר, והרצון להשיג שלוש נקודות ולהמשיך את התנופה קדימה הוא גדול.

"נספר על העונה הזאת עוד הרבה שנים קדימה"

מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ', נשאל לגבי ההתנהלות כעת כשיש שחקנים עם קורונה ואמר: "זוהי ההתנהלות היא לא רגילה מתחילת העונה, על העונה הזאת נספר סיפורים עוד הרבה שנים. זה לא פשוט, 7 שחקנים חולים ואנחנו צריכים לדעת להסתדר. היום זה אנחנו מחר זאת קבוצה אחרת. אלה החיים ונצטרך להסתכל קדימה".

על המשחק מול הפועל תל אביב הוסיף: "אנחנו יודעים שזה משחק חשוב. זה משחק אחרי שני נצחונות, מאוד חשוב שנשמור על הרצף של המשחקים הטובים שלנו. מה שהיה בסיבוב הראשון הפסדנו הרבה נקודות אז אין לנו פריוויליגיה, אנחנו צריכים לעלות על המגרש ולנצח. אלה נקודות מאוד חשובות ואנחנו צריכים אותם כדי להגיע אל הפלייאוף".

 
שי קונסטנטין הוסיף: "זה ניצחון חמוץ מתוק כי כיף לקחת שלוש נקודות, אבל עשינו בדיקות והתבשרנו שיש חולים. משהו שמעולם לא חווינו. זה משהו שפגע בהרבה מאוד אנשים. זה לא תירוץ, אנחנו צריכים לעשות את העבודה ואנחנו מודעים לחשיבות של המשחק הזה לקהל, להנהלה ולמועדון. צריכים ניצחון".