הלאה למשימה הבאה: בית״ר ערכה את האימון המסכם לקראת פ״ת

24 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים התייצבו חזרה בבית וגן על מנת להתכונן למשחק הקרוב בטדי. ברדה: "צריכים לייצר מומנטום לטובתנו"
כותב: מערכת האתר

כל העיניים למשימה הבאה. קצת יותר מיממה עברה מאז סיימה בית״ר "גשם" ירושלים את משחק הליגה האחרון שלה מול מכבי נתניה בתיקו 1:1 וכעת עברה כל תשומת הלב של הסגל והצוות המקצועי ישר לאתגר הבא – המשחק מול מכבי פתח תקווה (רביעי, 20:00, ספורט4) בטדי. הצהובים שחורים יושבים כעת במקום ה-8 בטבלה אחרי 5 משחקים בעוד המלאבסים נמצאים במקום ה-4 אחרי 6 משחקים.

השחקנים הגיעו הבוקר (שלישי) למתחם בבית וגן לאחר שרובו של אימון אחר הצהריים אתמול הוקדש לתרגילי שחרור, ריצות קלות וטיפולים עבור רוב השחקנים. עוד לפני העליה לדשא הבוקר, נערכה אסיפת וידאו קבוצתית ממושכת בה ניתנו דגשים רבים על המשחק שהיה ביום ראשון וכמובן שנעשתה גם הכנה טקטית ליריבה הבאה.

האימון עצמו נערך בתחנות שונות כאשר מאמן הכושר טלמו דה אנדרס הופקד על השחקנים ששותפו מול נתניה, אותם דאג להריץ אותם כהוגן לאורכו ורוחבו של המגרש. בקצה השני ניתן היה לראות את סלובדן דראפיץ׳ מכתיב קצב לשחקנים שלא שותפו, בתרגילים של לחץ על הכדור ומסירות על שטח קטן. לאחר מכן התרכז האימון לקבוצה גדולה שעבדה תחת שי ברדה על בעיטות ממרחק ומנגד גם על סיומות מדויקות בתוך הרחבה. איתמר ניצן, נתנאל דלויה ורוי ששון עבדו שעות נוספות כדי לשמור על שער נקי וניפקו לא מעט הצלות נהדרות על הדרך (את חלקן אתם יכולים לראות בסטורי שלנו). האימון נסגר במשחקון פנימי וקצבי.

אחרי האימון, התייצב מאמן הקבוצה שי ברדה למסיבת העיתונאים המסורתית ודיבר על מצב הסגל בתקופה הזאת בעונה והרצון לחזור למסלול הניצחונות. לחצו כאן לדברים המלאים.

מאחר וחזרת האוהדים למגרשים עדיין לא מתאפשרת כרגע, סידרנו לכם מארז עידוד מעולה שאיתו אפשר לצפות בנו גם מהבית. יש לכם ילדים? קבלו את מארז הדור הבא – פוטר בית״רי, תיב גב, מערכת שעות לביה״ס וחבילת מסיכות. רוצים להתפנק בעצמכם? קבלו את המארז החורפי שלנו – צעיף, כובע חם, ספל ייחודי של בית״ר וחבילת פיצוחים של חברת "שקדיה".

צפו בתמונות נוספות מאימון הקבוצה: