ממשיכים בהכנות לאשדוד: עדכון אימון, פצועים, וברכה מהלב לקפטן

23 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו ממשיכים בהכנות בשיא הכוח למשחק החוץ ביום ראשון. מה מצב הפצועים, איך הגיבו הזרים לנענוע הלולב בחדר ההלבשה וברכות לקריאף שנהיה אבא בפעם הרביעית
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים ממשיכה באימונים לקראת המשחק מול מ.ס. אשדוד ביום ראשון הקרוב באצטדיון הי"א. מדובר במשחק חוץ חשוב מאוד עבור הצהובים שחורים, שרוצים לחזור למסלול הניצחונות ולהמשיך ולטפס במעלה הטבלה.

יום מעניין היה היום בבית וגן, כאשר מספר משפחות ניצלו את החופש והגיעו להצטלם עם השחקנים וצוות האימון מחוץ למתחם. כמו כן, השחקנים זכו היום לברך על הלולב לאחר שנציגי חב"ד הגיעו באמצעותו של מנהל הקבוצה, אלירן דנין, וזיכו את השחקנים במצווה. אגב, רגע משעשע היה לראות את החבר'ה הישראלים מנסים להסביר לזרים ההמומים למה הם עומדים ומנענעים לולב באמצע חדר ההלבשה.

שני אימונים התקיימו אתמול והיום על מנת להריץ את השחקנים, לעבוד על הנקודות לשיפור מהמשחק מול מכבי נתניה, ובעיקר להכשיר תוך כדי מספר פצועים בסגל. מי שחזר היום לאימונים עם הקבוצה הוא אביאל זרגרי, שהרגיש טוב במהלך האימון ושותף במרביתו (לאחר מכן עבר לעשות ריצות בצד ביחד עם הצוות הרפואי).

אופיר קריאף נעדר מהאימון לאחר שאשתו, מור, ילדה בשלום את בתם השלישית מתוך ארבעה ילדים ואנו מאחלים לו המון מזל טוב מכולנו.

מרקו יאנקוביץ' עשה ריצות בצד, על מנת להתאושש ולהוריד עומס, אך הוא כשיר לחלוטין למשחק באשדוד, מקס גרצ'קין ערך אימון כמעט מלא, ולבסוף, בהוראת הצוות הרפואי, עבר לאימוני מתיחות וריצות. רועי הרמן, שסובל מרגישות ועמית כהן שנפצע במיניסקוס, עבדו עם הפיזיותרפיסטים מחוץ לאימון.

גם אוחנה, רוטמן ודגני ממשיכים את מאמצי החיזוק שלהם על מנת לחזור מהפציעות מהן הם סובלים. ירדן שועה שב להתאמן אמש בשורות סגל הקבוצה, לאחר שנקבע כי ייקנס ע״י המועדון ויחזור בהדרגה לסגל. גליאו האסלביינק ממשיך גם הוא לפי התוכנית שנבנתה לו ושותף בחלקים מהאימון, ואת השאר ערך בצד לבדו.

באימון עצמו ערכו השחקנים תרגילי מסירות, חלק תחת לחץ וחלק על מנת לשפר את הדיוק בקבלת הכדור, כשמשם, בקצב גבוה (לפחות עם מזג אויר נפלא), עברו השחקנים לעבודה של הנעת כדור ולחץ לאחר איבוד. ארווין קומאן וגל כהן השתתפו גם הם ועזרו בתרגילי לחץ והנעת הכדור.

לקינוח עברו השחקנים למשחקון ארוך, כשבסופו של דבר, הקבוצה הכתומה, שכללה את דלויה, מחאייס, חוג'ה, פרדו, בואצ'י, דגו, ג'אסי (שהיה המצטיין באימון היום) ותמיר עדי, זכתה לתמונת הניצחון המהוללת לאחר שגברו על יתר הקבוצות.

לגבי הבלם הוונצואלני, הוא עורך בימים האחרונים גם אימונים ותרגילים פרטניים עם עוזר המאמן, גל כהן, והשתלב מצוין מבחינה חברתית, בחדר הלבשה שחלקים רבים ממנו מדברים ספרדית ועוזרים לו בהסתגלות.

אנחנו מזכירים לכם שמחירי המנויים ירדו שוב ועומדים על 799 ש"ח לכל היציעים הרגילים באצטדיון טדי (לחברי בית"ריסט). כל הפרטים נמצאים כאן.