האימון המסכם לקראת ק״ש: "המשחקים הבאים יקבעו לאן מועדות פנינו"

22 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו מתכוננים לחידוש הליגה במשחק חוץ קשה בצפון הארץ. המאמנים ערכו אסיפה. סגל מלא פרט לקונטה ומאתיוסיניו
כותב: מערכת האתר

בית״ר "גשם" ירושלים ערכה הבוקר (שישי) את האימון המסכם לקראת משחק החוץ מול קריית שמונה מחר (18:45, ספורט3). האימון, שנערך באצטדיון טדי, הגיע לאחר שהשחקנים קיבלו אמש יום מנוחה לקראת השבוע הקרוב שיכלול בתוכו שלושה משחקים.


מאמני הקבוצה ערכו אסיפה לשחקנים בהם שמו דגש על האיכויות שיש לקבוצה במהירות והראו את הדרך בה קרית שמונה משחקת.

המאמנים שמו דגש על המהירות והמסירות הקצרות של הקבוצה מהצפון כשברדה סיכם ואמר לשחקנים: "אנחנו נכנסים עכשיו לרצף משחקים לא קל, אבל שיקבע לאן מועדות פנינו".

"הקהל יחזור בקרוב למגרשים ואני רוצה שתחוו מה זה לשחק פה עם אצטדיון מלא בפלייאוף העליון. תשמרו על עצמכם בתקופה העמוסה הזאת".

 
בסיום האימון דיברו מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳ והשוער איתמר ניצן לקראת המשחק. "אנחנו כל הזמן חוזרים ומתגעגעים. בטח שרצינו לחזור לשחק. אני מקווה מאוד שזו תהיה ההפסקה האחרונה עד סוף העונה" אמר סלובו.

"אין היום משחקים פשוטים בליגה שלנו, ראינו שכאשר הקבוצה בלי קהל זו ליגה שיוויונית, כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. אנחנו מתייחסים למשחק הזה ברצינות, אחרי הניצחון נגד חדרה אנחנו רוצים להתחיל לחבר כמה ניצחונות וזה מאוד חשוב עבורינו".

איתמר התייחס גם הוא למשחק הקרוב: "אחרי שבועיים ארוכים שחיכינו, אנחנו שמחים לחזור לשחק. מעבר לכך זה משחק שבו אנחנו חייבים את הנקודות כדי להיצמד למעלה ולהמשיך את המומנטום החיובי".