נגמרו הדיבורים, עכשיו חוזרים לדשא: האימון המסכם לקראת נתניה

21 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקנים חסרים? לא מעניין אם תשאלו את המאמנים או את הסגל שיתייצב למשחק בטדי. כל הפרטים לפני שחוזרים לליגה
כותב: מערכת האתר

ירושלים בערב, קרה אבל עם אויר מצוין. זה מה שקיבל הערב את פני שחקני בית"ר "גשם" ירושלים, אשר הגיעו לאימון המסכם בצאת השבת בבית וגן. בית"ר שלנו תפגוש את מכבי נתניה בראשון ערב (20:45, שידור ישיר בערוץ הספורט), כשכולם יודעים שרק עם משחק חכם וחזק אפשר יהיה להשיג מחר שלוש נקודות.

האימון נפתח עם אסיפת וידאו ארוכה, בה עברו המאמנים על הדגשים שלהם, על ההפתעות שהם מתכננים ועל התפקוד שהם מצפים לראות מחר. לאחר מכן, עלו השחקנים על הדשא, ותרגלו בעיקר טקטיקה. זאת על מנת לשמור על הרגליים לקראת מחר ולקראת השבוע העמוס שבפתח.

שי וסלובו, צוות המאמנים שלנו, ממשיכים להתאים את השחקנים ולהתלבט לגבי ההרכב שיפתח במשחק. אל מצבת הפצועים שלנו התווסף לירן רוטמן, אשר עבר בדיקת דם ביום חמישי, בה התגלו תוצאות שמכריחות אותו לנוח. השחקן יעבור מחר עוד בדיקה בתקווה כי הערכים יחזרו למסלולם והוא יוכל להצטרף למשחק.

מחפשים מתנה לילד? רוצים להכין אותו לחורף? מארז הפינוק המושלם לילדים נמצא כאן ומחכה לכם, בדיוק כשהחורף כבר דופק לנו בדלת. חולצה ומכנס פוטר מפנקים, תיק גב יפהפה, חבילת מסיכות לפנים, המותאמת למידות ילדים ומערכת שעות עליה מככבים שחקני הקבוצה – הכל בחבילה אחת.

לרכישה לחצו כאן