הוותיקים לוקחים אחריות: היום השישי של מחנה האימונים

21 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המחנה מתקרב לסיום והקבוצה ממשיכה בקצב הגבוה. וגם - משחק ההכנה האחרון (שידור ישיר ב-ONE) וההצטרפות של ג׳אסי לאימונים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בשיא הכוח את מחנה האימונים בבאד ראדקרסבורג, הסמוכה לגבול עם סלובניה, ומתכוננת גם למשחק האימון שיתקיים מחר בשעה 18:30 שעון ישראל, נגד א.א.ק לרנקה (שידור ישיר בערוץ ONE ובאתר).

במהלך השבוע האחרון, פרט לימי משחקים, עברו השחקנים אימונים כפולים בכל יום, וגם מצאו את עצמם לא פעם בחדר הכושר, ממשיכים לפי התוכניות שקיבלו מצוות האימון. כשעלו הבוקר על כר הדשא, לקח קומאן את השחקנים לשיחה, ולאחריה התחיל אימון ארוך של הנעת כדור ויצירת מצבים, תרגול הגנה והמשך תיאום בין השחקנים.

מי שהגביר קצב היום הוא אדווין ג'אסי, שכבר לוקח חלק פעיל יותר וממושך יותר באימונים. הדרבון של השחקנים הוותיקים באימונים נשמע למרחקים, ואין ספק שאי אפשר להשוות את הקצב שבו החל המחנה לעכשיו. באחד המהלכים בהם תורגלו הגבהות וסיומות, ראינו שער יפהפה של תמיר עדי, שהקפיץ בעקב מעל השוער, כדור שנחת באמנות בתוך הרשת.

מחר בבוקר (חמישי) תקיים הקבוצה בדיקות קורונה לכל השחקנים, על מנת להתחיל את תהליך החזרה לארץ. הקבוצה צפויה לשחק את המשחק האחרון במחנה, כשנפגוש כאמור את א.א.ק לרנקה הקפריסאית, שנמצאת גם היא במחנה אימון באוסטריה. באצטדיון Sportpitch bad radkersburg. אחריו נתארגן לקראת חזרה לישראל. אדווין ג'אסי ינחת יחד עם הקבוצה בארץ לאחר שהאישורים לגביו התקבלו.