מתכוננים להפועל: דוח אימון, פצועים ומורחקים, ומבצע חולצת משחק מטורף

21 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים יוצאים למשחק מול היריבה המושבעת, וערכו אימון מפרך. איתמר ניצן לא התאמן ועבר טיפולים, זרגרי ושועה מוצהבים. הקשר מתגייס מחר לצה"ל. בית"ריסטים? חולצת משחק ב-100 ש"ח בלבד מחכה לכם באתר
כותב: מערכת האתר

בית"ר שלנו, מעודדת מהאופי ומהחזרה למשחק ב-2:2 הדרמטי מול בני יהודה, כבר עם הפנים קדימה לקראת אחד המשחקים המעניינים (תמיד) בליגת העל, מול הפועל תל אביב. החבורה שלנו בצהוב שחור תגיע לבלומפילד, לקראת משחק קשה מול החבורה של ניר קלינגר ועורכת אימונים חזקים כדי להיות מוכנים כמה שיותר.

איתמר ניצן לא התאמן היום, זכר לפציעה ולכאבים במשחק מול בני יהודה, השוער עבר טיפולים, והוא בספק גדול למשחק. השוערים שהתאמנו היום עם הקבוצה הם נתנאל דלויה, שהחליף אותו ואף עצר מספר כדורים מסוכנים, קים זיבת ואופרי בוארון. השניים האחרונים הגיעו לאימון לאחר שהשוער השלישי, רוי ששון, שבר את ידו במהלך משחק של קבוצת הנוער.

יתר השחקנים ערכו אימון מפרך שהעביר יוסי מזרחי, כש-מיכאל אוחנה, שספג מכה ברגלו במהלך המשחק מול בני יהודה, לא התאמן ועבר טיפולים, אך יהיה כשיר למשחק. מי שייעדרו ממנו הם ירדן שועה ואביאל זרגרי (צהובים). כמו כן, מספר 6 שלנו ערך את האימון האחרון בשלוש השנים האחרונות בתור אזרח מהשורה, ויתגייס מחר בבוקר לצה"ל.

במהלך האימון נרשם קצב גבוה של השחקנים, שנמצאים במלחמה על המקום בהרכב. במהלך המשחקון ראינו שער יפהפה של מתאוסיניו, שהגיע לאחר התקפה נהדרת וקיצבית, שאפילו יוסי מזרחי היה מרוצה ממנו. במהלך האימון עבדו השחקנים בצורה פרטנית עם המאמן, שעבד על חשיבה מהירה, מסירה מדויקת ותנועות עומק ללא הפסקה.

לקראת המשחק, מחכה לכם מבצע מטורף לקניית חולצת בוגרים. כל אוהד שירצה, יוכל לקבל הנחת קופון של 100 ש"ח בקניית החולצה. בית"ריסטים, הרווחתם כפול! חולצת בוגרים תעלה לכם 100 ש"ח בלבד (ללא הדפסת שם). מה עושים?

נכנסים ל-עמוד חולצות המשחק הרשמיות באתר, בוחרים את החולצה הרצויה, וכאשר מגיעים לקופה מקלידים קוד קופון – מישלאקופץאדום. בית"ריסטים מזינים גם את שם המשתמש והסיסמא – ההנחה תתעדכן אוטומטית, ואתם בדרך לחולצה חדשה בארון הבית"רי שלכם.