הליגה בפתח, הקצב עולה: הקבוצה מתכוננת למשחק בקרית שמונה

17 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
תרגילי כושר עצימים, תרגול טקטי מדויק וקבוצה מנצחת אחת. ההכנות לשבת מתגברות
כותב: מערכת האתר

אחרי יום חופש שקיבלו על מנת לנוח ולהכין את עצמם לקראת הלוז המשוגע שמצפה להם, התכנסו הבוקר (ראשון) שחקני בית"ר "גשם" ירושלים לאימון בוקר, שכלל פינוק מהרוח הירושלמית שכולנו מכירים מהיציע, שגרמה לכולם לזוז, בעיקר כדי לא לקפוא מקור.

שי וסלובו, אשר ממשיכים בניסיונות לחזק את הקבוצה, ובעיקר להמשיך ולחפש את השחקנים החמים לקראת המשחק מול קרית שמונה, ערכו היום אימון מפרך, שכלל מעבר לחימום גם תרגילי כושר אינסנטיביים, כהכנה מצוינת לפני העבודה עם הכדור. בחלק השני של האימון ראינו בעיקר עבודה על תרגול מסירות מדויקות על הקרקע, כשהמאמנים גוערים בשחקנים להתחיל ולדייק ובעיקר לשים דגש על הכנסת הכדור ברגע הנכון. בזמן הזה, עבד מאמן השוערים, משה בן דוד עם השלישייה שלו, איתמר ניצן, נתנאל דלויה ורוי ששון, על יציאות נכונות מהמקום, כדור שמשנה כיוון תוך כדי תנועה ותחרות פנימית מפרכת. רק נציין שראינו שלושה שערים לחיבורים, כשכל אחד מהשוערים ספג מרגליו של בן דוד.

משם עברו לתרגול הנעת כדור בשטח קטן ולסיום ערכו המאמנים משחקון ארוך שכמות הגליצ'ים שראינו היום במשחק בין הקבוצה הצהובה לכתומה היתה ברמה של מלחמה, לא פחות. בסופו של דבר, הנבחרת הצהובה חגגה עם שער ניצחון של עלי (כן, שוב עלי!), כשגם שער במספרת, שגרר השתאות, נפסל לאות מחאה בגלל ספק נבדל. כל הסגל שותף היום באימון.

מחר תקיים הקבוצה שוב אימון בוקר, כשהמטרה היא להמשיך לעבוד ובקצב חזק כמה שניתן.