חזרנו לאימונים – קומאן לשחקנים: "מצפה למשמעת ורצינות. נכנסים לתקופה אינטנסיבית"

16 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה ערכה אימון ארוך באצטדיון האוניברסיטה, תחת עיניו הבוחנות של קומאן. שחקני הנבחרות יזכו למנוחה ויחזרו בתחילת השבוע הבא
כותב: מערכת האתר

לאט לאט, ולאחר פגרת הנבחרות שאוטוטו מסתיימת, חזרה אתמול בית"ר "גשם" ירושלים לאימונים בסגל חסר, והמשיכה בהם גם היום (שלישי) במגרש האוניברסיטה בגבעת רם, עקב הליך השיזרוע שמתבצע בבית וגן.

מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, העביר את האימון ביחד עם עוזרו, גל כהן, והשניים גם היו חלק מהאימון עצמו בשלבים של הנעת הכדור.

בתחילת האימון כינס קומאן את השחקנים ואמר להם: "מקווה שנחתם ושמרתם על עצמכם, אנחנו נכנסים לתקופה אינטנסיבית מאוד. אני מצפה לראות אתכם ממושמעים וחזקים כמו במשחק בפתח תקווה".

השחקנים החלו בחימום ובכושר אותו ערך טלמו דה אנדרס, שבדק את היכולות של השחקנים ושמח לראות ששמרו על עצמם במהלך הפגרה. ניב זריהן שספג אמש מכה באימון, התאמן בחלק מהאימון ולאחר מכן קיבל טיפול, וצפוי לחזור לאימונים כבר מחר. תחילה עבדו השחקנים על מעברים בין קונוסים, נגיעות מהירות ובזמנים זריזים.

במשחקון הפנימי שהתקיים ניצחה הקבוצה הצהובה שכללה את נתנאל דלויה, מקס גרצ'קין, לירן רוטמן, עומר לקאו, אופיר קריאף, עוזיאל פרדו ואדווין ג'אסי 2:3 לאחר משחק צמוד ושערים של ג'אסי (צמד) גרצ'קין, דגו ואוחנה.

שחקני הנבחרות, אשר לא זכו כלל למנוחה, ינחתו ממשחקי נבחרותיהם ויחזרו לאימונים ביום ראשון הקרוב, כאשר ביום שישי יוכלו שאר שחקני הסגל להראות את היכולות שלהם ולחזור לחדות משחק כשהקבוצה תקיים משחק אימון מול נס ציונה.