כמה טוב לחזור הביתה: בית״ר שבה לבית וגן, ההכנות לנתניה החלו

16 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים-שחורים חזרו לירושלים כשכעת הפנים מכוונות לחזרתה של הליגה והמשחק הקרוב מול מכבי נתניה בטדי
כותב: מערכת האתר

4 ימים של מחנה "הרחק" מהבית, זה כל מה שהיה צריך כדי לעורר את הגעגוע של השחקנים שלנו למתחם האימונים הביתי בירושלים. אז אחרי שאתמול נערך אימון קליל עם התמקדות בטיפולים ובשחרור, היום (שני) התחיל צוות המאמנים להגביר את הקצב בחזרה כשמול עיניהם ניצבת המטרה הבאה: מכבי נתניה, שתגיע ביום ראשון הקרוב לטדי ותניע מחדש את משחקי הליגה.

כזכור בית״ר שלנו ניצבת כעת במקום ה-6 בטבלה עם 7 נקודות מתוך 12 ומשחק חסר. מיד עם שובה של הליגה יתחיל מחדש גם הקצב הגבוה של המשחקים. הקבוצה תפגוש את מכבי נתניה (טדי), מכבי פ״ת (טדי) ומכבי חיפה (סמי עופר) בטווח של שבוע אחד ותקווה לצאת עם כמה שיותר נקודות.

לאחר שנעדרו במשחק האימון האחרון מול הפועל כפ״ס, חזרו היום מיכאל אוחנה ושלום אדרי אל הדשא והשתתפו עם הקבוצה במשחקונים ובתרגילי הלחץ השונים. מי שעדיין נעדרים מהאימונים הם אוראל דגני, איתמר ניצן ועלי מוחמד שנמצאים בחו״ל עם הנבחרות הבינלאומיות. אל הרשימה הזאת הצטרף גם השוער נתנאל דלויה שחבר אל הנבחרת הצעירה בספרד.

בחדר הטיפולים היו אנטואן קונטה, אביאל זרגרי, תמיר עדי ואופיר קריאף, ועל הדשא עידן סחב את הקבוצות קדימה. שי וסלובו תירגלו עם השחקנים לחץ על הכדור בשטח קטן, עם תרגיל נהדר בין שתי קבוצות, שמחייב נגיעה אחת בכדור. איבוד כדור שווה נקודה לקבוצה השנייה, בעוד 10 מסירות מקנות נקודה לקבוצה שלך.

האטרף היה גדול והווינרים שלנו הוכיחו שגם במשחקון באימון כל נקודה נחשבת. מידי פעם עצרו המאמנים את התרגול, הכריחו את השחקנים לחשוב בצורה קצת שונה וברגע שהם קלטו – התרגיל טס במהירות מסחררת ומדהימה. גליצ'ים, דרמות, מסירות, כל מה שאנחנו אוהבים לראות באימון קרה.

בסיום האימון, המשיכו הצעירים, ביחד עם לירן רוטמן, להתאמן על בעיטות חופשיות, כשאחוזי הדיוק היו יפים מאוד. אגב, בעקבות זימונם של שני השוערים הבכירים שלנו לנבחרות, הגיעו להתאמן היום שוערי העתיד של המועדון, רוי ששון (השוער השלישי בדר"כ), שליו נבון וקים זיבת.

מחר תקיים הקבוצה אימון בוקר, ביום רביעי יזכו השחקנים לחופש ובחמישי יערכו בדיקות דם תקופתיות על מנת לאמוד את המדדים שלהם. בית"ריסטים – אנחנו מבשלים לכם יופי של פינוק ליום חמישי הקרוב. פנו שעה בערב – ותתכוננו…