משמעת, דיוק, תרגול מאסיבי: היום הראשון של מחנה האימונים

16 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר פתחה את מחנה האימונים באוסטריה בהכנה למשחק שיתקיים מול רוסטוב. אדווין ג'אסי ערך אימון ראשון, קומאן נתן את נקודות המפתח שלו
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה הבוקר (שישי), במזג אויר קריר ונעים, את האימון הראשון שלה באוסטריה. הצהובים שחורים שלנו קיימו סשן קצר של חימום, ולאחריו החלו אימוני רונדו, תנועה בלי כדור, ותרגול בקצב מעט נמוך, כיוון שהערב תשחק הקבוצה מול רוסטוב הרוסית, ובכדי לא להעמיס על הגוף יתר על המידה.

במשחק עצמו צפוי צוות האימון לחלק את הדקות, כאשר אף שחקן לא צפוי לשחק יותר מ-45 דקות. במהלך המשחק יתרגל קומאן מספר מערכים, חילק את האימון לשתי קבוצות שעבדו על התקפה, ביחד עם עוזרו, גל כהן.

לאחר האימון שוחח עם השחקנים ואמר להם: "אל תנסו להרשים במשחק הזה, שחקו פשוט, כרגע זה המשחק הראשון שלנו של העונה, והם מגיעים אחרי תקופה ארוכה של משחקים ואימונים. שחקו בצורה אחראית, תניעו כדור כמו שתירגלנו ותגלו אחריות ומשמעת הגנתית". בכלל, ההקפדה על המשמעת אצל המאמן היא קריטית, ובכל הזדמנות הוא מדבר עם השחקנים על החשיבות להיות ככה לאורך כל העונה, כולל עמידה בזמנים, שימוש בטלפונים, שקט במהלך האימון ועוד. מי שעוד צפה באימון הוא יו"ר המועדון והמנהל המקצועי, אלי אוחנה, אשר מקיים ישיבות באופן שוטף עם המאמן וצוות האימון.

שחקן הרכש שלנו, אדווין ג'אסי, הגיע אתמול לשדה התעופה בווינה, וחבר אל הקבוצה לאחר שהגיע מאמסטרדם. ג'אסי, שבירר איזה מספרים פנויים, בחר במספר 8, אותו ילבש במהלך העונה הקרובה. אגב, אמש הגיעה הקבוצה אל מתחם האימונים בשעות הלילה, ולאחר ארוחה קצרה שאורגנה על ידי השף שטס עם הקבוצה ודואג לאוכל הכשר.

המשחק היום מול רוסטוב יחל בשעה 18:00 שעון ישראל, וישודר בשידור ישיר בספורט1 (17:00 שעון מקומי) ויתקיים באצטדיון Hipodrom Gornja Radgona בסלובניה, שנמצאת במרחק של מעבר גשר אחד ממתחם האימונים שלנו. עידכונים שוטפים של המשחק כאן באתר הרשמי.