הקרב על הגביע: אימון מסכם וחשוב בבית וגן

16 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני המפגש מול האשדודים, על הזכות לעלות לרבע הגמר, ערכה הקבוצה אסיפת וידאו ארוכה ותרגולים, ללא תרגול של ההרכב הפותח
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תעלה מחר לכר הדשא למשחק קריטי מול מ.ס אשדוד במסגרת שמינית גמר גביע המדינה. החבורה בצהוב שחור, נמצאת ברצף משחקים מטורף מאז החזרה מפגרת הקורונה שנכפתה על הקבוצה (10 משחקים ב-32 ימים – ממוצע של משחק כמעט כל שלושה ימים). אבל מחר, מול 1500 אוהדים, יניחו השחקנים את הכל בצד כדי למצוא את עצמם בהגרלה הבאה על הזכות לשחק ברבע הגמר.

האימון החל היום באסיפת וידאו ארוכה של צמד המאמנים, שי ברדה וסלובודן דראפיץ'. השניים התעכבו תחילה על המשחק מול הפועל כפר סבא, שיבחו את העבודה ואת משחק הלחץ בחלקים מסוימים, ודרשו לשפר חלקים שלא אהבו במהלך המשחק. עוד הראו מהלכי התקפה מוצלחים, ודרשו להיות הרבה יותר מהירים בקבלת ההחלטות עם הכדור.

לאחר מכן עברו לדבר על אשדוד, והחמיאו ליריבה על הדרך שעשתה עד עכשיו. סלובו אמר לשחקנים: "חייבים להימנע מטעויות קריטיות ולהיות אחראיים במשחק ההגנה, כדי שלא ניענש". ברדה עצמו הוסיף: "יש לאשדוד קבוצה מאורגנת ומסודרת, אנחנו צריכים לתת משחק שלם של עבודה קשה ולהיות חכמים. עם האוהדים ביציע זה משחק אחר לגמרי".

לאחר מכן יצאו השחקנים לאימון, שהחל עם חימום של מאמן הכושר טלמו דה אנדרס, והמשיך בתרגולי מסירות, סיומות ועבודה פרטנית עם מספר שחקנים. המאמנים לא תרגלו את ה-11 שיפתחו במשחק, כאשר כעת עובד צוות הפיזיותרפיסטים שעות נוספות על מנת להעמיד את כולם על הרגליים בצורה מיטבית. תמיר עדי חזר לאימונים עם הקבוצה ועם כדור, בתקווה שיהיה כשיר כבר למשחקים הקרובים.

בית"ר ירושלים ועמותת סח"י (סיירת חסד ייחודית), ממשיכות את מבצע ההתרמות לפסח מכל הלב, כשהפעם אנו עוזרים לאסוף כסף למוצרים לחג, ועל מנת שאף משפחה או אדם לא יישארו ללא אוכל בחג. רוצים לעזור?

לתרומה לחצו כאן


בתוך כך, מכירת הכרטיסים למשחק נפתחה לקהל הרחב, ולאחר הדחיפה שלכם במשחק הקודם, אין ספק שהפעם אנחנו צריכים אתכם אפילו יותר. אז קדימה, הקליקו כאן והבטיחו את מקומכם. נותרו עוד מאות בודדות של כרטיסים.

לרכישה לחצו כאן

אנו מזכירים לכם שהמבצע של 1+1 עדיין באוויר, והוספנו לכם גם חולצות משחק פנימה. אז קדימה, הקלקה אחת ותוכלו כבר להתחדש. לעמוד המבצע לחצו כאן