אולסק ערך אימון בכורה, מתחילים להתכונן לסכנין

16 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 77 החדש של בית"ר ירושלים כבר עלה על הדשא ונראה טוב, ינקוביץ' ומאתיוסיניו ממשיכים להתקדם גם כן. וגם - נתוני הריצה הכלליים מהמשחק
כותב: מערכת האתר

אין זמן לנוח: אחרי ההפסד אמש למכבי חיפה, התייצבו הבוקר שחקני בית"ר "גשם" ירושלים בבית וגן להמשך הלוז המטורף שיש לנו. החבורה שלנו הגיעה, כשהאימון פוצל לשניים. מי ששיחק אמש – עבר טיפולים אינטנסיביים על ידי המעסים, בעוד שיתר השחקנים, שעלו כמחליפים, ערכו אימון מלא ביחד עם יתר שחקני הסגל שלא שותפו.

 
על הדשא ראינו בפעם הראשונה את ניקו אולסק, שקיבל את המספר 77 ועלה לאימון ראשון עם חבריו, ונראה טוב. מתאוסיניו ויאנקוביץ' ממשיכים להכשיר את עצמם, ולא מן הנמנע אותם בסגל הקבוצה כבר במשחקים הקרובים. השלושה ערכו אימון מלא, שכלל משחקונים של הגנה התקפה, עבודה על כושר משחק ותיאום עם השחקנים האחרים. שני המאמנים עקבו מקרוב אחרי האימון, על מנת לראות מי השחקנים הכשירים ביותר למשימה בחמישי.

שחקני הקבוצה רצו אמש כ-94 קילומטר, השפעה ישירה של החזרה לאימונים לאחר נגיף הקורונה שפקד את הקבוצה (הממוצע השנתי למשחק עומד על 101-103 ק"מ). אגב, לא מדובר בשינוי שכן גם נגד נתניה הקבוצה רצה סביב 95 ק"מ ולפי הצוות הרפואי, לשחקנים ייקח זמן לחזור לכושר מלא. מחר תערוך הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק מול סכנין באצטדיון דוחא ביום חמישי, כאשר המשך הלו"ז האינטנסיבי של השבוע כולל משחק בחמישי נגד סכנין (משחק השלמה בליגה, ראשון נגד עכו (גביע), ורביעי נגד מכבי פתח תקווה (משחק השלמה בליגה).