הגנה, התקפה והחלמה של הפצועים: בית"ר מתכוננת לקרית שמונה

15 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של ברדה ודראפיץ' ממשיכה בהכנות לקראת המשחק החשוב ביום חמישי, עם תרגולים לא פשוטים והרבה מאוד אינטנסיביות באימונים. מי בלט, מה עשו בהתקפה ואיזה שחקן זכה בכל הקופה? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר תקופה ארוכה מדי בלי כדורגל אמיתי על המגרש, ועם המשחק שבוטל מול בני סכנין, ממשיכה בית"ר שלנו בהכנות לקראת המשחק מול הפועל קרית שמונה ביום חמישי הקרוב באצטדיון טדי (20:00, ספורט4). החבורה בצהוב שחור לא עצרה ולא קיבלה ימי חופש, וכבר תשעה ימים ממשיכים לרוץ ולהתאמן, בניסיון לעלות מחדש על מסלול ההצלחות והניצחונות בעונה הנוכחית.

בגזרת הפצועים, כיף לראות את תמיר עדי וגליאופיליו האסלביינק ממשיכים להשתפר, להיכנס לכושר, כשהם צפויים לקבל דקות במשחקים הקרובים. רמת העצימות באימונים גבוהה מאוד, מה שגורם לשחקנים לסיים אותם עם הלשון בחוץ. המאמנים שלנו, סלובו ושי, מתרגלים באופן קבוע משחק בנגיעה אחת, כאשר אם כל המהלך נעשה בנגיעה אחת על ידי כמה שחקנים, הקבוצה זוכה לשתי נקודות.

זכינו לראות היום קרבות לא פשוטים בין הקבוצה הכתומה לקבוצה בשחור, שהסתיימו בניצחון אדיר לכתומים, בקבוצה שכללה את קריאף, ורד, אדרי, ניצן, קונטה ועוד. לאחר מכן התחלק הסגל לשתיים, סלובו לקח את החלק ההגנתי לתרגול, קרבות על שערים קטנים, כדורים ארוכים, ובעיקר הרגשה של תרגול ברמה גבוהה. סלובו עצר, תיקן, ועד שהתרגיל לא נעשה בשלמות, זה לא נגמר והשחקנים לא ירדו מהמגרש.

ומה עם החלק ההתקפי? שם עבדו על הכנסת כדור, ולאחר מכן, בלי עצירה, ניסיון הבקעה של כדורי גובה בנגיחה. מי שנראה מצוין בנגיחות היה תמיר עדי, שהשתמש בגובה שלו על מנת להכניס עוד ועוד כדורים לרשת, כשאחד מהם, שדווקא נעצר במשקוף, זעזע כמו בעיטה. מה שעוד היה כיף לראות זה עד כמה גליאו שלנו התגעגע לשחק כדורגל, וכל שנייה על הדשא הוא עובד קשה ומנסה להמשיך ולמשוך קדימה.

בסיום האימון, כמיטב המסורת, התקיימה התערבות קלה בין כמה שחקנים, לא נזכיר את שמות המפסידים (שחקן הגנה ושחקן התקפה), אבל ההימור שלהם נגד הבעיטות של לירן רוטמן הסתיים בהפסד כואב בהתערבות. רוטמן תפר 4 מ-5 בעיטות מופלאות מה-16 וקטף את הפרסים מתנת שני השחקנים המאוכזבים, אבל המפרגנים.

מחר תערוך הקבוצה את האימון המסכם שלה, במזג אויר שצפוי להיות סוער וקר, כהכנה לקראת המשחק מול ק״ש כשתיערך בין היתר גם מסיבת העיתונאים המסורתית והמחייבת של בית"ר "גשם" ירושלים לפני כל משחק. המשחק יחל בשעה 20:00, וכמה היינו רוצים שתהיו שם איתנו…