יאנקוביץ׳ ערך אימון בכורה. דראפיץ׳: "הוכחנו שהקבוצה יודעת לתת פייט. צריכים לצבור נקודות"

14 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ורד: "הראנו שאנחנו קבוצה חזקה. אני סומך על החברים שלי". יאנקוביץ׳ חתם רשמית והתאמן, מתאוסיניו עבד עם הצוות הרפואי
כותב: מערכת האתר

הרבה מאוד אירועים מרגשים קרו היום (ראשון) בשעות הצהריים בבית וגן, רגע לפני המשחק המסקרן מחר מול מכבי חיפה באצטדיון טדי. החבורה שלנו בצהוב שחור ערכה מאז הניצחון המופלא בנתניה שלושה אימונים (שישי, שבת והיום), כשהמטרה היא להכשיר כמה שיותר שחקנים בכירים לקראת המשחק החשוב מול הירוקים מהכרמל.

לאחר שביום שישי נוצל הזמן בעיקר להתאוששות מהמשחק, אמש עבדו המאמנים שוב בקצב גבוה, והיום עברו לתרגול הטקטי, שהחל בעיקר בתרגולי סיומת, עבודה טקטית של הנעת כדור, ובעיקר – דרישה לריכוז ודיוק.

לפני האימון קיבלו השחקנים והמאמנים את מתאוסיניו, שחזר מברזיל ואת מרקו יאנקוביץ', שחתם על חוזהו בקבוצה וקיבל ממאיר הרוש את המספר 9. השחקנים קיבלו את יאנקוביץ', שכבר התאמן עם הקבוצה, השתתף במשחקונים, והתחיל להיטמע בין חבריו החדשים לקבוצה. מתאוסיניו עבד על תרגילי כוח ביחד עם הצוות הרפואי של הקבוצה, שבוחן את מצבו על מנת שיהיה חלק מהסגל בהקדם האפשרי.

 
הבשורה הטובה היתה לראות שכל הסגל התאמן, במקצבים שונים, כמהצד צפה באימון בעלי הקבוצה, משה חוגג, ביחד עם היו"ר אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש. חוגג אף קיבל את יאנקוביץ', בירר מה שלום מתאוסיניו, ואף ערך ישיבה קצרה עם הנהלת הקבוצה.


לפני האימון דיברו מאמן הקבוצה סלובודן דראפיץ׳ והקפטן עידן ורד לקראת המשחק החשוב מחר.

"הוכחנו שבבית"ר ירושלים שיש קבוצה שבאה למאני טיים ויודעת לתת פייט ולתת הכל, ולהיראות כמו קבוצה. פחדנו על המשחק הזה, אחרי כל הפגרה וכל מה שקרה עם הקורונה ושחקנים חולים ומתאמנים 4 ימים, שנגיד שלום ואולי נפסיד, אבל שחקנים הוכיחו לי אחרת. אנחנו צריכים לקחת את המשחק הזה בעתיד בשתי ידיים, אנחנו פה, אנחנו קבוצה טובה ואנחנו יכולים להתמודד עם כל אתגר.

אני מקווה שזה יהיה מסר למחר, אנחנו יודעים שגם הפסדנו את המשחק הראשון ולא היינו טובים, ואנחנו רוצים לתת את הכל בשביל לצבור כמה נקודות, דיברנו לפני משחק שאנחנו צריכים נקודות, אין לנו פריווילגיה גדולה עכשיו, הזמן אוזל ואנחנו צריכים לצבור נקודות להגיע לאן שאנחנו רוצים להגיע ככה שאנחנו רוצים לשחק ולנצח את המשחק הזה".

 
דראפיץ' הבהיר כי השחקנים החדשים לא יתלבשו מחר: "אנחנו רוצים להסתכל על השחקנים שלנו שיש לנו עכשיו, לא על מה שיהיה בעתיד. הם יהיו מוכנים, לאט לאט, אמון ראשון, ביום חמישי יש משחק, אולי נשלב מישהו מהם, יש לנו גם יום ראשון, תוך שבועיים שניהם אמורים להיות מוכנים להמשך הליגה".

עידן ורד הוסיף: "אחרי כל מה שעברנו ביחד, היינו 22 חולים, זה לא משהו נורמלי, זה היה לא קל, אבל מהצד השני ידענו שאין זמן ואין תירוצים, ובאנו וכל אחד נתן את ה-100 אחוז שלו, וכמה שיכל. בליגה הזאת כל משחק הוא לא קל, אני חושב שנגד מכבי נתניה, דווקא אחרי הקורונה והפציעות, הראנו שאנחנו כן קבוצה חזקה, טובה ושכל משחק בליגה, ובייחוד בטדי, זה תלוי בנו. יש לנו לוז קשה, שני, חמישי, ראשון, חמישי, כל אחד ייתן כל מה שהוא יכול, אם הוא כשיר או לא, אבל יש לנו סגל טוב ועמוק ואני סומך על החברים שלי".