מסיימים את המחנה: ערב הגיבוש של שחקני בית"ר "גשם" ירושלים

12 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני הקבוצה ממשיכים לעבוד קשה כדי להגיע מוכנים יותר לליגה, וגם כשקשה - יש מי שמושך קדימה. ומי הצטיין במשחקון של 2 על 2 ומי נפצע במחנה? הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר שלושה ימים עמוסים באימונים, ערבי גיבוש, טקטיקה ומנוחה, הגיעו שחקני בית"ר "גשם" ירושלים לערב האחרון של המחנה, ולאחר שני אימונים היום, הגיע תורו של ערב גיבוש קורע מצחוק שגרם לכל השחקנים להשתחרר, רגע לפני משחק האימון מחר נגד הפועל כפר סבא (11:00, שידור ישיר בערוץ הספורט).

השחקנים התחלקו לקבוצות, כשהמשחק הפעם היה פנטומימה של תמונות, אותם הציג שחקן אחד והשאר היו צריכים לזהות. את שאגות הצחוק שמעו כמעט עד לקיבוץ שפיים עצמו, ואם לא ראיתם את ירדן שועה מנסה להסביר את "לשבור את הקרח", לא ראיתם דבר מצחיק מימיכם. אגב, כשתמונתו של מאיר הרוש הגדול הופיעה, מי שהצליח לזהות וקיבל חיבוקים על כך הוא סנטיאגו אוקמפוס.

עוד לפני כן, סלובו ושי השאירו את ההווי והאווירה מחוץ למגרש, שם עבדו היום בערב על הנעת כדור בנגיעה, תרגילים, התקפות מהאגפים ותרגולי סיומות מול השער. השחקנים, אשר רובם נמצאים בכושר מצוין, המשיכו בקצב ובכל פעם שמעט הורידו אותו, היה זה אחד המאמנים שדאג לנער אותם ולהחזיר אותם חזק לתוך האימון.

במהלך אחד התיקולים במחנה, שבר אור זהבי את הזרת וייעדר כעשרה ימים מאימונים, בעוד שאנטואן קונטה עובר טיפול וצפוי לחזור לכשירות כבר בימים הקרובים. הוא אמור להיות כשיר לקראת המשחק מול מכבי נתניה ביום ראשון הבא. זהבי מצטרף לורדאסקה, תמיר עדי, ושלום אדרי, שמחלימים מפציעות, בעוד שאדרי יהיה כשיר גם כן לקראת האימונים בשבוע הבא, אך לא ייטול חלק במשחק מחר, כמו שאר הפצועים. מי שעוד ייעדרו הם איתמר ניצן, אוראל דגני, ועלי מוחמד, שנמצאים עם הנבחרות, מה שייתן לצעירים בקבוצה דקות משחק רבות מחר, על מנת להוכיח את עצמם.

מחר בבוקר ייצא מגזין "בית"ריסט", בו תוכלו לראות רגעים בלעדיים מהאימון, ורגעים שלא רואים כל יום.

הבוקר המשיכה בית"ר את קצב האימונים האינטנסיביים והלא מרחמים. לצד העבודה הרבה שנעשית בחדרי הטיפולים, ממשיכים בקבוצה להמשיך ולתרגל את השיטה, עם תרגילים מגוונים בתרגילים, אשר עובדים על כדורי עומק ובעיקר פסים מהירים ומדויקים.

https://vimeo.com/478433904

 
צוות המאמנים העיר לא פעם לשחקנים והרים אותם על מנת להמשיך ולפמפם קצב חזק וקשוח. השחקנים הוותיקים, עידן ורד, אלירן עטר ואופיר קריאף דחקו בלי הפסקה מהצעירים להמשיך ולעבוד והראו גם דוגמה לאיך צריך להתנהל במחנה.

עוד עבדו סלובו ושי עם השחקנים על מהירות מחשבה, כשגם בהפסקות בין האימונים, יושב מאמן הקבוצה שי ברדה עם שחקנים ספציפיים, מנתח איתם את התנועה ואת הדרך שהם משחקים, ונותן להם משימות אישיות, אותם הם מבצעים באימון.

לקראת סוף האימון, למרות העייפות הגדולה, הכריז סלובודן דראפיץ' על משחקון של 2 על 2, על שטח קטן, כשבכל צד עומד שוער. המלחמה על כל כדור היתה פשוט פנומנלית, כמו שכל אוהד מקווה לראות את השחקנים משקיעים באימונים. לירן רוטמן הפציץ כדורים נפלאים, שי קונסטנטין דחף קדימה ופירק מכשולים בדרך לשער, כשהשותף שלו אורי מגבו נהנה ומראה את שיתוף הפעולה הנהדר ביניהם.

הערב (חמישי) תקיים הקבוצה את האימון האחרון במחנה, ולאחר מכן יתקיים ערב אותו תכננו המאמנים לקבוצה. מחר תקיים הקבוצה משחק אימון נגד הפועל כפר סבא באצטדיון לויטה (11:00, שידור ישיר בערוץ ספורט 5).