מזרחי ערך אסיפה, דגני חזר להתאמן

12 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השחקנים שלנו הגיעו לבית וגן, כשהמאמן דיבר על הדברים שהם חייבים לשנות מבחינתו כבר מהאימון הקרוב. הבלם חזר וישולב בקרוב חזרה, גם תמיר עדי ממשיך בשיקום
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (שני) את אימון החזרה לשגרה לאחר המשחק מול מכבי נתניה, כשהמאמן יוסי מזרחי פתח את היום עם אסיפה בה ביקר את הדרך בה שיחקו ביום שבת האחרון בנתניה. המאמן הוותיק, אשר לא אהב את מה שראה, התייחס לנתונים סטטיסטיים ואמר לשחקנים: "אי אפשר לנצח ככה, אי אפשר לעלות למגרש ככה. חילוצי הכדור והמחויבות זה משהו שחייב להיות לכם בדם בכל רגע על המגרש. יש חמישה משחקים לסיום וכל אחד פה נלחם על הקריירה שלו".

לאחר מכן עלו השחקנים למגרש, ולאחר החימום שמחנו לראות את אוראל דגני כבר מתאמן עם כל הקבוצה ביחד, בחלקים של האימון וגם לראות את תמיר עדי ממשיך בהחלמה שלו. יתר שחקני הסגל היו כשירים ועבדו על לחץ, משחק נגיעות של שלוש קבוצות במגרש אחד ולאחר מכן גם עברו למשחק. במקביל לאימון ערך מאמן השוערים, משה בן דוד, אימון אינטנסיבי לאיתמר ניצן, נתנאל דלויה ורוי ששון.

המועדון לקראת המשחק מול בני יהודה תל אביב (שני, 20:15 אצטדיון טדי), יאפשר המועדון כניסה של ילדים למתחם האצטדיון, בכפוף לבדיקת קורונה מהירה שתתקיים מחוץ לאצטדיון.