נותנים שעות נוספות: יום האימונים הכפול של בית״ר "גשם" ירושלים

12 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים ממשיכים לעבוד בזמן הסגר וערכו אימון כפול ומיוחד. צפו בתחרות הפנדלים שהכריעה את אימון הערב
כותב: מערכת האתר

מנצלים את הפגרה כראוי. אז בזמן שהליגה שלנו (שוב) נמצאת בפגרת קורונה כפויה, כל המשחקים הקרובים נדחו והפעילות היחידה שהותרה היא אימונים – החליט צוות המאמנים של הקבוצה להשתמש עד כמה שהם יכולים בזמן הפנוי והנדיר יחסית שניתן להם. התוצאה – אימון כפול, אחד בבוקר ואחד בערב.

בואו נתחיל מאימון הבוקר – הבחורים של סלובו וברדה הגיעו היום מעט מוקדם מהרגיל אל המתחם בבית וגן, ואחרי ארוחת בוקר והתארגנות מהירה יצאו ישר אל כר הדשא שם פתחו בחימום קצר עם טלמו דה אנדרס. מאמן הכושר הספרדי שלנו אחראי כמובן גם על כשירות השחקנים ולכן ממשיך לוודא בתקופה זו שהשחקנים אינם סוחבים פציעות כלשהן שאולי יחמירו עם התרגילים אותם הוא נותן.


בחציו השני של האימון לקחו ברדה ודראפיץ׳ את הפיקוד, חילקו את הסגל ל-2 והחלו בעבודה על משחק הלחץ של הקבוצה. הדרישה: קצב מהיר במיוחד, אגרסיביות ומשחק בנגיעה על שטח קטן מאוד. בשלב הבא קיבלו השחקנים שטח מעט גדול יותר והחלו במשחקון עם שערים קטנים ושוב – כמה שפחות נגיעות בכדור. את האימון קינחו שחקני ההתקפה בעבודה צמודה עם שי ברדה על סיבוב, תנועה לרחבה וסיומת מדויקת באחד על אחד מול השער.

לאחר שקיבלו ארוחת צהריים ונחו מעט החלו שוב השחקנים לזרום לחדר ההלבשה בירושלים. והפעם – עבודה על טקטיקה עם סלובו. לאחר תרגיל חימום מהנה בו נעמדו כל השחקנים על עיגול האמצע ו-3 שחקנים נדרשו לחטוף את הכדור לפני שיעברו 20 מסירות, סידר המאמן את השחקנים במיקומים הרצויים מבחינתו, הדגיש את הצורה בה הוא רוצה שהכדור ינוע, והתחיל התירגול הטקטי. הדגש החשוב ביותר – הנעת כדור מהירה שתמיד חייבת להסתיים בכדור מדויק לרחבה ומצב איכותי לשחקני ההתקפה.

את החלק האחרון של היום הארוך הזה סיימו הקבוצות במשחקון פנימי שהתפרס על שלושת רבעי מגרש. לאחר דקות ארוכות של מלחמה, שערים וגם כמה החמצות שיכלו לסגור עניין, שרקו המאמנים לסיום והכריזו על הכרעה בפנדלים. המנצחת הגדולה – הקבוצה הכתומה של ורד, שועה, ניצן, זרגרי קוסטה וקריאף שנהנו מהחטאות של הקבוצה הצהובה וגם הצלה גדולה אחת של ניצן.

צפו בפנדלים המכריעים:

https://vimeo.com/499706203