שבוע חדש בבית וגן: הקבוצה שבה לאימונים לפני ההמראה למחנה

11 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שלושה שבועות לפני המשחק הראשון של העונה בגביע הטוטו, ממשיכים להתכונן בכל הכוח
כותב: מערכת האתר

שבוע שלישי של אימוני קדם עונה והקצב – רק מתגבר. מספר ימים בודדים לפני שתמריא בית״ר "גשם" ירושלים של ארווין קומאן למחנה האימונים בן 8 ימים באוסטריה הקרירה, התכנסו הבוקר (ראשון) שחקני הסגל המורחב של הקבוצה על מנת לפתוח שבוע נוסף של עבודה מאומצת וחזרה לכושר למשחק.

כזכור כבר בסוף החודש הקרוב תשחק הקבוצה את משחקה הרשמי הראשון לעונה בדרבי מול הפועל ירושלים. עוד לפני זה יפגשו הצהובים שחורים שלנו 3 יריבות למשחקי הכנה. ב-16 ביולי (יום שישי) תפגוש בית״ר את רוסטוב הרוסית. ב-19 ביולי ייערך משחק מול ספרטקוס ההונגרית ו-3 ימים מאוחר יותר יתקיים המשחק האחרון מול א.א.ק לרנקה הקפריסאית.

ועכשיו – נעבור לדבר על האימון עצמו. את חלקו הראשון הוביל הבוקר מאמן הכושר טלמו דה אנדרס ובו התחלקו השחקנים לשלשות ועבדו יחד על מסירות, כדרורים ושמירה על הכדור תוך כדי לחץ מצד היריב. בתרגיל שהחל לאחר מכן התחלקו השחקנים ל-2 קבוצות (הכתומה והשחורה) כאשר שחקני הקבוצות מקבלים כדורים מהאויר ונדרשים להבקיע בבעיטה או נגיחה מהאוויר ולאחר מכן לשמש כשוערים בבעיטה של הקבוצה הבאה.

אחרי לא מעט ויכוחים על התוצאה והמנצחים, עברו השחקנים לתרגילים ממושכים בהם עבדו על תנועה בשטח קטן ולחץ על הכדור כאשר גם קומאן לקח גופיה ושימש כג׳וקר (שחקן חופשי שעוזר ל-2 הקבוצות). לאחר שהסגל כולו סיים ריצה משותפת בקצבים שנקבעו מראש, אסף המאמן את השחקנים ודיבר על החשיבות של שמירה על הגוף ודיווח נכון על פציעות לצוות הרפואי של הקבוצה.

מכאן תמשיך בית״ר שלנו באימונים רצופים (כולל אימונים כפולים) עד להמראה למחנה ביום חמישי הקרוב. כמו תמיד, את כל העדכונים על מחנה האימונים של הקבוצה תוכלו למצוא כאן באתר הרשמי, בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו.