מנצלים את הפגרה: סיכומו של היום הראשון במחנה האימונים של הקבוצה

10 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים נחתו בבית הנבחרות בשפיים שם יערכו 4 ימים של גיבוש וכושר. ומה צפוי לקבוצה בהמשך השבוע?
כותב: מערכת האתר

פגרת הנבחרות שהגיעה אלינו אחרי 3 משחקי ליגה רצופים נתנה לבית״ר "גשם" ירושלים את האפשרות לצאת למחנה אימונים על מנת לחזור מוכנים יותר וחדים יותר לרצף משחקי הליגה הקשה שמחכה לנו לאחר הפגרה.

שחקני הקבוצה והצוות המקצועי הגיעו היום בצהריים לבית הנבחרות בשפיים והחלו את היום שלהם בחלוקה לחדרים וביציאה למגרש האימון לאימון אחר הצהריים. השחקנים, שהגיעו לאחר יומיים חופש (דבר נדיר שלא קרה להם הרבה זמן) גילו שהאימון הראשון היה מפרך במיוחד כשמאמן הכושר טלמו דה אנדרס מבהיר להם את הקצב המצופה מבחינתו במחנה.

אחרי טלמו עברו השחקנים לידיהים של סלובו ושי, שבאימון הראשוני עבדו על תרגילי מסירות במצבים לא פשוטים עם דגש על הנעת כדור מהירה. מיד לאחר מכן עברה הקבוצה לתרגול על כל המגרש כשהם מתרגלים עם השחקנים שוב ושוב את מה שמצופה מהם במהלך משחקים רשמיים.

בגזרת השוערים עבד המאמן משה בן דוד בצורה אישית עם נתנאל דלויה, רוי ששון ושליו נבון שמשמשים כשוערים במחנה, עקב היעדרותו של איתמר ניצן שיצא עם נבחרת ישראל למשחקיה בחו״ל. אל איתמר הצטרף גם אוראל דגני. נציגנו בנחברת ניז׳ר עלי מוחמד, נעדר גם הוא מהמחנה.

לקראת סיום האימון כל השחקנים התפנו למשחקון פנימי ואינטנסיבי. לאחר מכן קינחו המאמנים גם באימון מיוחד לשחקני ההתקפה עם דגש שניתן על סיומות בנגיעה. משם הלכו השחקנים אל החדרים ואל ארוחת הערב. בסיומה התקיים ערב קבוצתי שתוכנן ע״י המאמנים.

מחר בבוקר יתקיים אימון נוסף שיהיה הראשון מבין שניים באותו היום (השחקנים יעלו גם אחר הצהריים אל כר הדשא). ביום שישי צפויה בית״ר לערוך משחק אימון מול הפועל כפ״ס באצטדיונה הביתי. קטעי וידאו ייחודים ובלעדיים מתוך המחנה יעלו כבר מחר לאתר הרשמי.