מחייאס עבר ניתוח, ומי חזר להתאמן: כל העדכונים מאימון הבוקר של הקבוצה

10 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם מוונצואלה ומשפחתו היו בקשר עם המועדון והודו על התמיכה הגדולה שקיבל, מארה יוצא מהבידוד, והפצועים חוזרים לאט לאט לכר הדשא. כל הפרטים כאן לפניכם
כותב: מערכת האתר

אחרי סוף שבוע נדיר של חופש, הגיעו הבוקר שחקני בית"ר ירושלים למתחם האימונים בבית וגן על מנת לחזור להכנות לקראת המשחק מול הפועל תל אביב ביום שני הבא. הצוות המקצועי, שהתבשר ביום שישי על פציעתו של הבלם ג'וסואה מחייאס, כבר החל להתאים את הסגל לקראת המשחק, מתוך תקווה שכל שאר השחקנים יהיו כשירים ויעמדו לרשותם.

אתמול בשעות הערב (שעון ישראל) עבר הבלם ניתוח לאיחוי השבר במרפק ממנו הוא סובל. השחקן, אשר נפצע במשחק נבחרתו נגד ברזיל, עבר צילום באזור הפגיעה ובדיקות של רופא הנבחרת, אשר העביר את הדיווחים למנהל הקבוצה, אלירן דנין, ולרופא הקבוצה, ד"ר אורי פרנקל. מן הממצאים ניתן היה לראות כי השבר נמצא בשני איזורים של היד, דבר שיגרום לשחקן להיעדר בתקופה הקרובה מהמגרשים.

ג׳וסואה מחייאס

לאחר התייעצויות רבות במהלך הסופ"ש, אישר ד"ר פרנקל כי הניתוח ייעשה בוונצואלה, בעיקר על מנת לעזור לשחקן להתמודד עם הכאבים שהוא חש. המועדון ימשיך כמובן ללוות את מחייאס בכל דרך אפשרית עד לשיקום המלא והחזרה לישראל.

משפחתו של מחייאס שנמצאת בקשר רציף עם אנשי המועדון, הודו להם על התמיכה האדירה שקיבל מחייאס מהאוהדים לאורך כל סוף השבוע, וסיפרו כי השחקן עצמו היה מאוכזב מההיעדרות הארוכה שצפויה לו.

קמסו מארה, הזר החדש שלנו, ייצא מחר מבידוד ויגיע לאימון הקבוצה בשעות הבוקר, בכפוף לתוצאות הבדיקה לאחר שיעשה היום בדיקת PCR. השחקן סיפר לאנשי הקבוצה כי הוא מחכה כבר לעלות על הדשא, ובמהלך השבוע שמר על עצמו מבחינת כושר עם אופניים שהובאו לו וכן ציוד מיוחד שסופק עבורו במלון. מארה ילבש את המספר 32, כיוון ש-23 שהוא משחק עימו כל הקריירה תפוס על ידי תמיר עדי.

עמית כהן

ומה מצב הפצועים שלנו? לירן רוטמן, שמחלים בצורה משביעת רצון מהניתוח אותו עבר בברכו, החל בריצות בליווי הצוות הרפואי, ודיווח על הטבה במצבו, עמית כהן חזר לריצות והתאמן עם כדור ביחד עם הקבוצה, כשהוא משחק כג'וקר (בעיקר משחרר מסירות, ללא מגע), וגם כן נמצא בקצב החלמה על פי לוחות הזמנים. אופרי בוארון הוקפץ לאימון הבוגרים עקב יציאתו של איתמר ניצן לסגל הנבחרת.

לירן רוטמן

האימון היום התמקד בכושר והובל ע״י טלמו דה אנדרס, שהקפיד עם השחקנים על חימום ארוך לאחר שלושה ימים של מנוחה, ולאחר מכן תרגולי מסירות בין הצדדים. הצוות התעכב באימון הספציפי הזה רבות על הנעת כדור בשטח קטן, כשהמשחקון שהתקיים לאחר מכן הבליט את גליאופיליו האסלביינק, שהיה המצטיין עם שערים נהדרים, שסחטו מחמאות מהצוות המקצועי.

גליאו האסלביינק

מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל תל אביב תיפתח בקרוב, והעדיפות תהיה כמובן למנויים וחברי מועדון בית"ריסט ב-48 השעות הראשונות מרגע הפתיחה. עדכונים על המכירה תוכלו למצוא כמובן באתר הרשמי.

אופרי בוארון