לא תשביתו אותם: מי הבקיע את שער הניצחון הגדול באימון הבוקר?

10 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שבו להתאמן בירושלים בזמן שהליגה נכנסה רשמית להשבתה. צפו בשער המנצח של הקבוצה הצהובה
כותב: מערכת האתר

סגר? השבתה של הליגה? זה לא מה שיעצור את בית״ר שלנו מלהמשיך לעבוד ולהתגבש כקבוצה לקראת המשך העונה. אחרי יומיים חשובים של מנוחה נחתו הבוקר (ראשון) שחקני הקבוצה חזרה במתחם בבית וגן.

כזכור האימונים הקבוצתיים נותרו הפעילות היחידה שהותרה על ידי משרד הבריאות במהלך הסגר הנוכחי. בשלב הזה משחקי חודש ינואר שתוכננו בליגת "הבורסה לניירות ערך" ובשלבים המוקדמים של גביע המדינה נדחו למועד לא ידוע.

האימון עצמו נפתח בחימום קליל של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס שבחן את מצבם וכשירותם של כל שחקני הסגל, לאחר שאלה סיימו תקופה עמוסה במשחקים, עם 7 משחקים במהלך בחודש האחרון.

מיד לאחר מכן חילקו המאמנים את הקבוצה ל-3 ותירגלו איתם מסירות באוויר, על הקרקע, אחרי מספר הקפצות ובקצבים משתנים. בשלב הבא ביצעה הקבוצה תרגילי 8 על 2 עם מעקב צמוד של שי וסלובו שדרשו קצב גבוה של מסירות ותנועה ללא הפסקות.

החלק האחרון של של האימון הוקדש כולו למשחקון פנימי וארוך במיוחד בין הקבוצה הצהובה של אוקמפוס, עלי, טל בן חיים, שועה וניצן והקבוצה הכתומה של אוחנה, דלויה, האסלביינק, ורד ורוטמן. אחרי קרב שנמשך דקות ארוכות ולאחריו הכרזה של סלובו על שער זהב, המשיכו הקבוצות לנסות להבקיע ללא הצלחה עם כדורים ששורקים ליד המסגרת. אבל בסוף? קרן מוצלחת של שועה (אליה עלה גם איתמר ניצן) הגיעה לקריאף, שבעט וולה נהדר אותו הצליח עלי לדחוק פנימה.

צפו בשער הניצחון: