עבודה על סיומות, חלוקה לקבוצות – והפסקות מים: פותחים שבוע אימונים חדש

7 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עוד ועוד שחקנים שבים לאימוני הקבוצה וגם הקצב עולה בהתאמה. ניצן שוחרר מהאימון לאחר שהרגיש חולשה
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה הבוקר (ראשון) את האימון החמישי שלה ברציפות מאז החזרה של השחקנים מהשבתת הפעילות בקבוצה. לאחר שבימים האחרונים התמקדו השחקנים בעיקר בכושר גופני, ריצות ופסים, היום נעשה המעבר לשלב יותר מעשי, בקצב מעט יותר גבוה.

האימון החל בתרגילי חימום קלילים ומסירות בנגיעה, כאשר מדי כמה דקות מוסיפים המאמנים עוד סיבוך ואספקט חדש לתרגיל (כמו ריצה לאחור וחזרה למקום בספרינט).

מכסת השחקנים שעלו היום על הדשא בבית וגן גדלה מעט עם חזרתם של ירדן שועה, שי קונסטנטין, אופיר קריאף ואיתמר ניצן (שהרגיש חולשה לאחר מספר דקות וירד מהדשא). הכמות הגדלה של השחקנים איפשרה גם לצוות המקצועי לפצל את האימון לאחר החימום, כאשר בחצי מגרש אחד עבדו השחקנים שחזרו באמצע שבוע שעבר על כניסות מהירות לרחבה, בעיטות מדוייקות לשער והרמות מהאגפים.

את כל הבעיטות וההתקפות האלו ניסו לעצור שוערי מחלקת הנוער – אופרי בוארון מקבוצת נערים ב׳ ושליו נבון מקבוצת נערים א׳ שמחליפים באופן זמני את ניצן, דלויה ורוי ששון. בחצי המגרש השני עבד מאמן הכושר טלמו דה אנדרס עם השחקנים שחזרו לאימונים רק היום על החזרת הכושר הגופני בצורה מדודה, בנוסף למסירות ולחץ על הכדור.

בחלקו האחרון של הסשן בבית וגן התאחדו הקבוצות לתרגיל 1 על 1 בין שחקן התקפה לשחקן הגנה בו נדרשו השחקנים לגבור על המגן ולהבקיע. בסיום – לא מעט שחקנים סחוטים שמתחילים לחזור לקצב המתאים עבור משחקי הליגה שמתקרבים. הקבוצה תמשיך באימונים שלה השבוע בצורה רציפה בתקווה שעוד שחקנים יחזרו לפעילות עם דגש על השוערים שלנו.