יומיים לבלומפילד: אימון שחרור, אסיפה והכנה ליריבה הבאה

5 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית״רים שבו לבית וגן כדי לנוח ולצלול הישר לתוך ההכנות למשחק בשבת
כותב: מערכת האתר

לאחר שני משחקים ב-5 ימים כשלפנינו עוד משחק בשבת הקרובה הגיעו היום (חמישי) שחקני בית״ר "גשם" ירושלים אל מתחם האימונים בבית וגן בעיקר על מנת להתאושש ולהכין את עצמם למשחק מול בני יהודה (שבת, 20:30, ספורט 5). הצוות הרפואי והפיזיותרפיסטים עבדו שעות נוספות על מנת להכשיר את השחקנים, שמצידם הסתובבו עם חיוך קטן על הפנים זכר לניצחון אמש.

מאמני הקבוצה שי ברדה וסלובודן דראפיץ׳, נמצאים כבר אמש משעות הלילה עם הראש במשחק מול בני יהודה וערכו לשחקנים אסיפת וידאו של כחצי שעה בה התעכבו על מספר דברים מהמשחק אמש וניתחו את היריבה הבאה. לאחר מכן המשיכו השחקנים שהיו אמש בהרכב באימון השחרור בעוד שאלה שלא שיחקו – ערכו אימון כושר ומשחקון תחת עיניהם הבוחנות של המאמנים. בסיום האימון אפשר היה לראות את מיכאל אוחנה הולך במשך חצי שעה ומקיף את המגרש במתחם כדי להמשיך ולשחרר את השרירים. מחר תערוך הקבוצה אימון בוקר וצפויה לצאת בשבוע הבא למחנה אימונים בארץ.

אוהדים יקרים, אנו מודים לכם על התמיכה הבלתי מסויגת לאורך התקופה האחרונה. לצערנו, בעקבות ההנחיות של משרד הבריאות, אנו מבקשים מכם שלא להגיע לאימוני הקבוצה כלל, על מנת שלא ליצור התקהלות שתסכן את בריאותכם ואת בריאות השחקנים. אנחנו מחכים ומתפללים ליום שנראה אתכם חוגגים איתנו שוב ביציע, ונמשיך לעשות הכל בשבילכם.

יאללה בית"ר!!