לבריאות: אימון בוקר עם סגל חסר ליוסי מזרחי

4 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר חזרה להתאמן להתאמן כשחלק מהשחקנים חולים בשפעת. הרשימה המדויקת בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר יומיים של מנוחה, ולקראת לוח משחקים קשוח בינואר, חזרו היום שחקני בית"ר "גשם" ירושלים למתחם האימונים בבית וגן, כדי להתחיל את ההכנות לקראת המשחק החשוב מול מ.ס. אשדוד ביום ראשון הקרוב באצטדיון טדי (20:15). החבורה שלנו בצהוב שחור נאלצה להתמודד עם סגל חסר בעקבות שפעת שתפסה את חלק מחברי הקבוצה. כל השחקנים נשלחו לעשות גם בדיקות קורונה, ובינתיים כל התשובות שחזרו היו שליליות.

באימון היום נכחו 9 שחקני שדה: תמיר עדי, דוד חוג'ה, מקס גרצ'קין, עומר לקאו, גליאופיליו האסלביינק, אדווין ג'אסי, דוד דגו, קמסו מארה ואורן ביטון. אליהם הצטרפו שלושה שוערים – איתמר ניצן, נתנאל דלויה ועמית קורנפיין, שוער נערים א', שהחליף את רוי ששון, שנעדר עקב שירותו הצבאי. עוזיאל פרדו ועמית כהן המשיכו את הטיפול האינטנסיבי שלהם על מנת לחזור למגרש בקרוב.

מזרחי תרגל באימון סיומות מול השער, והריץ את המגינים שוב ושוב על מנת להגביה כדורים ולהוציא אותם לרחבה. השחקנים שהתאמנו נשארו גם לאחר סיום האימון עוד זמן על המגרש, על מנת לעבוד על בעיטות חופשיות, פנדלים ועוד. הקבוצה תתאמן עד המשחק באופן רציף בתקווה להשיג שלוש נקודות חשובות מאוד במאבקי הליגה שלפנינו.