חזרה לשגרה, בערך: הקבוצה שבה לאימונים עם סגל חסר

3 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית״רים ערכו אימון ראשון בבית וגן אחרי למעלה משבוע של השבתת פעילות (אך בינתיים ללא בעיטות לשער)
כותב: מערכת האתר

לאחר למעלה משבוע של השבתה, בית"ר "גשם" ירושלים החלה היום את החזרה האיטית לאימונים בצורה הדרגתית. השחקנים שלקחו חלק באימון היו מורכבים מאלה שקיבלו אישור לחזור לאחר שחלו בקורונה, כמו תמיר עדי, עידן ורד, רועי פדידה, עוזיאל פרדו, סנטי אוקמפוס, דיוגו ורדאסקה ומיכאל אוחנה, ויתר השחקנים שלא חלו כמו אלירן עטר, אוראל דגני, רוי דוגה, אביאל זרגרי, לירן רוטמן, אורי מגבו ורז ברוכיאן.

https://vimeo.com/507971430

 
האימון התנהל בקצב נמוך מתוך מטרה ברורה לשמור על בריאות השחקנים, שחלקם לא יכלו לעשות פעילות ספורטיבית בעשרת הימים האחרונים. תחילה ערכו השחקנים חימום עם מאמן הכושר, ולאחר מכן ערכו מתיחות לשרירי הרגליים. מהרגע בו נגמור החימום, החלו השחקנים לעבוד על פעולות עם כדור, מסירות, מעבר בין מטרות ועוד. לצערם הרב, תרגול לבעיטות לשער הם לא יכלו לבצע, שכן שוערי הקבוצה לא נכחו באימון (שלושה חולים בקורונה, ואחד בצבא).

מחר ימשיך הסגל הזה להתאמן, כשהמאמנים צפויים לאט לאט להגביר את הקצב.

וולקאם מרקו

הבוקר הודענו על כך ששחקן נבחרת מונטנגרו מרקו יאנקוביץ׳, בן ה-25, סיכם במועדון לשנתיים וחצי וינחת בארץ בימים הקרובים על מנת להצטרף לסגל הקבוצה. מרקו מתופקד בכנף ימין והוא בעל רגל שמאלית חזקה. לכל הפרטים על ההחתמה החדשה לחצו כאן